שאומי (Xiaomi) הסינית, שידה כנראה בכל, השיקה אוזניות בשם Mi Headphones Comfort תמורת כ-49 דולר בלבד. אמנם לא מדובר באוזניות אלחוטיות, אך הן מציעות עיצוב מינמליסטי יפה לעין וכן כמה תכונות שעושות את האוזניות לכאלו שמציעות תמורה נאה מאוד לכסף.

מדובר באוזניות שמכסות לחלוטין את כל האוזן (Over Ear). חופני האוזניים עשויים מחומר נושם שלפי החברה מאפשר ללבוש אותן על האוזניים למשך שעות מרובות בנוחות מרבית. בנוסף שילבה שאומי באוזניות חומר דמוי עור בשם soft PU שמאפשר לבודד רעשים מהסביבה, והוא למעשה אוטם את האוזן בפני קולות חיצוניים. לפי החברה, האוזניות מסוגלות "לספוג את השפעת גלי האקוסטיקה של הסביבה על הדיאפרגמה של האוזן, להפחית דיסטורשן ולשפר את הבהירות והחדות של הקול שבוקע מהן".

בצד השמאלי של האוזניות ממוקמים לחצני בקרה אשר מאפשרים לענות לשיחות, לעבור בין רצועות מוזיקה ולנגן או לעצור שיר שמתנגן. הן מתחברות לטלפון, טאבלט או למחשב באמצעות כבל אלסטי נמתח באורך 1.4 מטרים שמונע קשרים ועמיד בפני חום ולכלוך. האוזניות פועלות בתדרים של 20 עד 40,000 הרץ ואמורות לספק קול באיכות Hi-Res. הן זמינות כבר עכשיו לרכישה באתר MI.com, כשהמכירה שלהן התחילה בהודו, ובינתיים רק בה בלבד.

  • yw71

    עדיין, מחיר יפה.
    רק להזכיר – בכמעט כל אוזניות EAR CANAL בלוטות', יש ביטול רעשים מובנה.

  • חיים טרגנו

    הפסד גדול בעניין האלחוטי שמחיר הזה היה ניתן לספק ,המינימום שיכלו לעשות זה לחבר את הכבל AUX דרך כניסה באוזניות מאשר חוט מובנה שיקרע בקלות ולכו תחפשו לסדר את זה מבלי להרוס את המראה של החוט..