נראה כי חברת Xiaomi רושמת הצלחה רבה אפילו מעבר למצופה. לפי הדיווח ונתונים שפורסמו על ידי חברת החקר IHS iSuppli, היצרנית הסינית הצליחה למכור 19 מיליון מכשירים חכמים ברבעון האחרון של השנה, כשרובם נמכרו בסין. זוהי קפיצה עצומה בהשוואה לרבעונים קודמים אשר רשמה מכירות של 11 מיליון מכשירים ברבעון הראשון ו-15.1 מיליון מכשירים ברבעון השני וסך של 45.1 מיליון מכשירים בשנת 2014 עד כה.

מפרגנת לאפל
הוגו בארה (Hugo Bara), מי שהיה עד לא מזמן אחד מבכירי גוגל (Google) הגיע גם הוא לכנס ה-WSJD ודיבר על Xiaomi ותפקידו כסגן נשיא לפיתוח עסקי בשוק הבינלאומי. לבארה יש מילים חמות לומר על המכשירים החדשים של אפל והוא אמר כי “ה-iPhone 6 הוא הטלפון היפה ביותר שאי פעם יוצר”. או במילים אחרות, המעצבים של Xiaomi ייקחו וודאי ממנו השראה למכשיר הבא, כך שאפשר לצפות כיצד ייראה מכשיר הדגל הבא.

Xiaomi השיקה לאחרונה את ה-Mi 4, מכשיר הדגל החדש של היצרנית הסינית וכן טאבלט ראשון Mi Pad הדומה בעיצובו לטאבלט ה-iPad Mini של מכשירי אפל, אך את ההצלחה הגדולה אפשר לרשום למכשיר ה-Redmi 1S שהושק בחודש שעבר ולו רק בזכות תג המחיר הנמוך שלו (130 דולרים). זוהי גדילה משמעותית לחברה שנכנסה לשוק הטלפונים החכמים רק לפני שנים ספורות בלבד, והיא נחשבת לחברה אשר גדלה הכי מהר בתחום הסלולר בסין, אף יותר מהמתחרות הוותיקות כמו ZTE ו-Huwaei.