לא רק טאבלט חדש וראשון הציגה Xiaomi אמש, אלא גם נראה כי היא נכנסת לתחום הטלוויזיות Ultra HD ושוברת את השוק. לפי הפרסומים, החברה שיתפה פעולה עם LG או אחת מיצרניות הפאנלים האחרות לייצור מסך טלוויזיה Ultra HD (או 4K) במחיר זול במיוחד של 640 דולרים.

תחת השם Mi TV 2 המסך יהיה בגודל של 49 אינץ’ יספק רזולוציה של 3840 על 2160, כך שמדובר במסך גדול יחסית לממוצע, וכי הוא יכלול יכולות חכמות ויבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד. בתוכו ירוץ שבב מרובע ליבה של Media Tek המשולב בשבב גרפי Mali-450, זיכרון עבודה (RAM) של 2G, אחסון בפנח 8GB ותמיכה בהרחבה עד 64GB. גם כאן Xiaomi תריץ ממשק מותאם ובדומה למכשירי הסלולר הוא יהיה עם ממשק ה-MIUI שהותאם במיוחד.

עוד תכלול הטלוויזיה גם שלט רחוק בטכנולוגיית Bluetooth, מערכת רמקולים הכוללת 8 רמקולים המוסתרים בגוף המכשיר, וכן שליטה ממכשיר הסמארטפון מרחוק.

עד כה המחירים עבור מסכי UHD הרקיעו שחקים, וכעת נראה כי יצרנית אחת, גם כזו ששוק הטלוויזיות אינו התחום החזק אצלה, מצליחה לחולל מהפיכה ולהביא טלוויזיית UHD במחיר נמוך יחסית.

Mi TV 2 תחל במכירה מוקדמת כבר בסוף החודש, אולם כרגע עוד לא ברור האם היא תצא מגבולות המזרח.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.