כשהושק X-COM 2, ׳הרמנו גבה׳ נוכח העובדה שהוא הוכרז רק למחשב האישי בעוד שגרסת הקונסולות בלטה בהעדרה. זה בלט במיוחד נוכח העובדה שהכותר הקודם, X-COM: Enemy Unknown, שהיווה מעיין ׳אתחול׳ לסדרה היה זמין לקונסולות, למחשב האישי ובשלב מאוחר יותר אף הגיע למכשירים ניידים כמו iOS או אנדרואיד.

אבל עכשיו, קצת פחות משנה אחרי ששחקני המחשב האישי נהנו מהכותר, יוכלו גם שחקני קונסולות ה-PlayStation 4 ו-Xbox One להנות ממשחק האסטרטגיה הטקטי מבוסס התורות שכן, שבוע לפני תערוכת E3, הכריזה המפיצה 2K על הגעת המשחק גם לקנוסולת הדור-הבא ב-6 בספטמבר.

הכותר X-COM 2 שהושק בנובמבר ממשיך את קו העלילה של המשחק הראשון אך מנקודה בה בני האדם הפסידו לחייזרים והשחקן מפקד על מחתרת לוחמת שתפקידה להדוף את הכובשים של כדור הארץ. הכותר זכה לביקורות חיוביות במיוחד והציון הממוצע של X-COM 2 עומד על ציון של 88 מתוך 100 באתר Metacritic.

  • תגים
  • 2K
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.