להשקת קונסולת ה-Xbox One בישראל מצטרפות גם מפעילות הסלולר – אורנג’ ופלאפון. שתי החברות הודיעו על השקה של הקונסולה, כל אחת בנפרד, ב-15.9 (ב’), תאריך ההשקה הרשמי בישראל.

באורנג’ יימכרו את הקונסולה בגרסתה ללא ה-Kinect במחיר של 2,299 שקלים הכולל מנוי לרשת ה-Xbox Live במתנה (Gold) למשך 7 חודשים המאפשר הורדת משחקים והשתתפות במשחקי רשת, בשווי 250 שקלים. ללקוחות הראשונים הרוכשים את הקונסולה יקבלו בערכה גם את המשחק Fifa 2015 ו-Forza Motosport 5.

בפלאפון ישיקו ערכה דומה עם שני המשחקים במחיר זהה של 2,299 שקלים אולם ללא ההטבה ל-Xbox Live או ערכה הכוללת גם את בקר השליטה Kinect במחיר של 2,799 שקלים. הגרסה שתוצע בעסקאות אלה כוללת בקר משחק אחד, כרטיס רשת מובנה ואחסון פנימי של 500 ג’יגה-בייט.

על פניו, נראה כי אין באמת תחרות בין החברות, שכן גם רשת באג אשר החלה למכור את הקונסולה בהזמנה מוקדמת בחודש שעבר מוכרת את הקונסולה במחיר דומה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.