נראה כי הורדת המחיר האחרונה עלייה הכריזה מיקרוסופט (Microsoft) לפני שבוע מניבה פרי – באנגליה נמכרו השבוע יותר קונסולות Xbox One בהשוואה לקונסולות PlayStation 4.

עד כה סוני (Sony) שלטה ביד רמה בכמות הקונסולות הנמכרות בממלכה הבריטית, דבר שהוביל את מיקרוסופט להכריז על הורדת מחיר שלישית במספר מאז שהושקה הקונסולה, עתה המארז הבסיסי נמכר ב-329.99 פאונד, נמוך ב-20 פאונד מקונסולת ה-PlayStation 4 המתחרה מבית סוני. על-פי נתוני מכירות עדכניים של MCV כמות קונסולות ה-Xbox One שנמכרו בשבוע האחרון קפצו ב-155% בהשוואה לשבוע הקודם מה שהוביל לכך שבאנגליה נמכרו באותו שבוע יותר קונסולות Xbox One בהשוואה ל-PlayStation 4.

כאמור את השיפור בנתוני המכירות ניתן לייחס להורדת המחיר של המארז הבסיסי, אך גם חשוב לזכור כי הושק כותר הכדורגל Fifa '15, כשלמיקרוסופט יש שיתוף פעולה עם EA והכותר כולל מצב משחק בלעדיים לקונסולות של מיקרוסופט ואף ממותג כ'טוב יותר על-גבי ה-Xbox One', בעקבות השקת הכותר גם קונסולת ה-PlayStation 4 חוותה קפיצה בכמות המכירות אך 'רק' של 80%, שלא הייתה מספיק גבוהה על-מנת שסוני תשלוט גם השבוע על ראש טבלת המכירות.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.