עדכון חודש יוני עבור ה'אקסבוקס וואן' יביא עימו שיפורים משמעותיים לקונסולה של מיקרוסופט כמו היכולת לחבר כונן קשיח חיצוני, הצגת שמות אמיתיים של חברים ועוד.

הענקית מרדמונד דואגת כמעט מדי חודש לעדכוני תוכנה עבור ה'אקסבוקס וואן' (Xbox One), קונסולת הדור הבא של החברה. העדכון שיגיע בחודש יוני הקרוב עליו פירט לארי הארב בבלוג שלו כולל מספר מהשיפורים המבוקשים ביותר, אותם ביקשו משתמשי הקונסולה מאז הושקה – תמיכה בכונן קשיח חיצוני, הצגת שמות אמיתיים וכניסה (Sign-in) אוטומטית.

האפשרות להרחיב את שטח האחסון של הקונסולה באמצעות חיבור כונן קשיח חיצוני חשוב לבעלי הקונסולה של מיקרוסופט, כיוון שבניגוד ל'פלייסטיישן 4' (PlayStation 4) לא ניתן (בקלות) להחליף את הכונן הקשיח המובנה ובכך להגדיל את נפח האחסון המוגבל ל-500GB. כיום] שכל כותר מותקן באופן מלא על הכונן הקשיח השטח הגדול לכאורה מתמלא במהירות, לארי הארב הידוע בכינויו מייג'ור נלסון אף העלה לחשבון הטוויטר שלו תמונה בה נראה כי הוגדל שטח האחסון של הקונסולה ל-5.7TB. על הכונן הקשיח להיות בעל חיבור בתקן USB 3.0 ובגודל 256GB ומעלה.

משתמשי אקסבוקס בעלי מספר רב של חברים ישמחו לגלות כי הזיהוי של החברים עמם יש אינטרקציה תכופה יהפוך קל יותר, כשהעדכון הקרוב יטמיע אפשרות לחלוק את השם המלא לצד כינוי, כמו-כן אפשרות נוספת שתגיע אל הקונסולה היא אפשרות לבצע כניסה באופן אוטומטי – עד כה שימש בקר ה'קינקט' כמצלמה המזהה את המשתמש ומבצעת חיבור למשתמש הרלוונטי, אך משתמשים שהחליטו לא לחבר את הבקר, שחקנים בעלי משתמש יחיד או כאלה שירכשו מארז של הקונסולה נטול בקר הקינקט לא יאלצו עוד לבחור את המשתמש ידני ולבצע כניסה אלא לבחור משתמש איתו המערכת תעלה בכל הדלקה.

העדכון כאמור יגיע בחודש יוני,  הוא יביא עימו שיפורים נוספים כמו מדריך התוכניות על-גבי יישום ה'סמארט גלאס', הבאת מדריך התוכניות אל מדינות נוספות, אפשרות לצפות בתכנים מקוונים גם בלי מנוי 'לייב גולד' ועוד.

ווידאו המציג את החידושים שיגיעו בעדכון הקרוב

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.