עדכון חודש פברואר לקונסלת ה'אקסבוקס וואן' (Xbox One) מאפשר להציג את כמות הזיכרון הפנוי והמנוצל, מפריד בין רשימת המשחקים לרשימת היישומים ומחזיר את מחוון הסוללה עבור בקר השליטה ועוד.

על-פי מייג'ר נלסון העדכון מטפל במספר סוגיות עליהם התלוננו משתמשים: מעתה ניתן לראות כמה זיכרון תפוס או פנוי יש בכונן הקשיח המובנה ואף למחוק תוכן נוסף להורדה (DLC) או קבצי שמירות; רשימת המשחקים והיישומים תופרד לשתי רשימות נפרדות על-מנת לאפשר התמצאות זריזה יותר; לחיצה על כפתור האקסבוקס בבקר השליטה תציג את כמות הסוללה שנשארה לבקר הרלוונטי ונוספה האפשרות לחבר מקלדת לכניסת ה-USB בחזית הקונסולה.

כמו-כן העדכון כולל תיקונים ושיפורים ביציבות כמו: שיפור יכולות האבחון של תקלות תקשורת; שיפור את איכות התצוגה של תקליטורי בלו-ריי; פישוט ממשק המשתמש לגישה לרשימת החברים, ההישגים, ההודעות והצ'אט הקבוצתי ועוד. את רשימת התיקונים המלאה ניתן למצוא בהודעה בבלוג של מייג'ור נלסון.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.