שנה אחרי ההשקה העולמית, גם אנחנו בישראל נזכה להשקה רשמית של הקונסולה החדשה של הקונסולה החדשה של מיקרוסופט. כפי שפורסם בבלוג הרשמי של החברה, ישראל היא בין ה-26 המדינות שיצטרפו להשקה הרשמית של Xbox One שתיערך בחודש ספטמבר הקרוב וטרם ידוע מועד ההשקה הסופי או מחירו בישראל.

ההשקה תגיע זמן ניכר לאחר שהמתחרה, סוני (Sony), כבר השיקה את הקונסולה בישראל. ישפאר, נציגת סוני השיקה את קונסולת PlayStation 4 בחודש ינואר האחרון במחיר של 2,599 שקל, ועוד שבארה”ב מחירה $399.99, מחירה של קונסולת ה-Xbox One צפויה להיות יקר יותר שכן היא מתומחרת ב-$100 יותר בחנויות.

לפי הדיווחים ברשת, סוני רושמת הצלחה גדולה מאשר החברה מרדמונד. בחודש שעבר הודיעה כי 5.3 מליון קונסולות נמכרו עד כה באירופה וארצות הברית. מדובר בנתון מרשים נוכח העבודה שהקונסולה טרם הושקה ביפן הנחשבת כ"מגרשה הביתי" של החברה.

בעוד לא הינתן המחיר הרשמי בישראל, עוד מוקדם לומר ולחזות מה יהיו התוצאות אצלנו, לכן נשאל אתכם: את מי תעדיפו?

התמונה באדיבות ShutterStock

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.