שנה אחרי ההשקה העולמית, גם אנחנו בישראל נזכה להשקה רשמית של הקונסולה החדשה של הקונסולה החדשה של מיקרוסופט. כפי שפורסם בבלוג הרשמי של החברה, ישראל היא בין ה-26 המדינות שיצטרפו להשקה הרשמית של Xbox One שתיערך בחודש ספטמבר הקרוב וטרם ידוע מועד ההשקה הסופי או מחירו בישראל.

ההשקה תגיע זמן ניכר לאחר שהמתחרה, סוני (Sony), כבר השיקה את הקונסולה בישראל. ישפאר, נציגת סוני השיקה את קונסולת PlayStation 4 בחודש ינואר האחרון במחיר של 2,599 שקל, ועוד שבארה”ב מחירה $399.99, מחירה של קונסולת ה-Xbox One צפויה להיות יקר יותר שכן היא מתומחרת ב-$100 יותר בחנויות.

לפי הדיווחים ברשת, סוני רושמת הצלחה גדולה מאשר החברה מרדמונד. בחודש שעבר הודיעה כי 5.3 מליון קונסולות נמכרו עד כה באירופה וארצות הברית. מדובר בנתון מרשים נוכח העבודה שהקונסולה טרם הושקה ביפן הנחשבת כ"מגרשה הביתי" של החברה.

בעוד לא הינתן המחיר הרשמי בישראל, עוד מוקדם לומר ולחזות מה יהיו התוצאות אצלנו, לכן נשאל אתכם: את מי תעדיפו?

התמונה באדיבות ShutterStock

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • אנונימי

  אין ספק שהאקסבוקס החדש פשוט הרבה יותר טוב מפלייסטיישן סוני לא תגיע לרמה של מיקרוסופט בחיים

 • אלון

  נכון אנחנו אוכלים אותה אבל אפשר לקוות לטוב (הורדת מחיר קלה)

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  בחול עוד מילא באמת קשה להשיג מחשב עם החומרה של הפיאס4 במחיר הזה אבל בארץ כשהקונסולה עולה פי 2… לא נמאס שאנחנו אוכלים חרא על כל מיני עסקנים חמדנים ומיסים הזויים ?

  • בעל אנרואיד

   ומחשבים בארץ לא יקרים יותר מבחו"ל? הכל יותר יקר פה

 • אסף

  המעבד של פלסטיישן 4 חזק יותר והרזולוציה של הפלסטיישן חדה וטובה יותר אלה נתונים חשובים שנותנים לסוני פער משמעותי על מייקרוסופט. יש לי את המכשיר כמעט חודשיים נהנה מכל שנייה בו מאוד ידידותי למשתמש

 • התמני

  אין על סוני….מספר 1