מיקרוסופט (Microsoft) עורכת השבוע אירוע בשם Backward Compatibility Super Sale. במסגרת אירוע זה ניתן למצוא בחנות המשחקים הדיגיטלית מאות כותרים המיועדים לקונסולת ה-Xbox 360 אשר ניתנים להפעלה גם בקונסולת Xbox One, באמצעות יכולת התאימות לאחור.

מיקרוסופט מציעה את הכותרים הללו בהנחות שנעות בין 40-75% עבור מנויי Live Gold. בין הכותרים הבולטים ניתן למצוא לדוגמה את Mass Effect – משחק התפקידים שזכה לשבחים רבים בהנחה של 75%, את משחק המירוצים בעולם פתוח Burnout Paradise בהנחה של 67%, סדרת משחקי Bioshock בהנחה שנעה בין 50-60% ועוד.

באירוע מוצעים גם כותרים של משחקים חדשים יותר כמו Final Fantasy XV בהנחה של 40%, מארז הכולל את המשחק Forza Horizon 3 ושתי הרחבות ב-10% הנחה ומארז הכולל את המשחק Destiny, בתוספת ההרחבות ב-35% הנחה.

אירוע מכירות זה מהווה הזדמנות מצוינת להתעדכן ולשחק בפנינים קלסיים של דור הקונסולות הקודם. המכירה המיוחדת תימשך עד ה-22 במאי, ואת רשימת המשחקים המלאה ניתן למצוא כאן.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.