הרבה לפני ימי Angry Birds העליזים, היה משחק מחשב שגם בו נלחמנו אחד בשני והיינו משחקים בו שעות על גבי שעות – Worms קראו לו וכנראה מי ששיחק במחשב באמצע שנות ה-90, חולק איתנו את אותן החוויות. כעת, המשחק Worms 4 חוזר והפעם לגרסת המובייל.

אחרי שהושק בחנות ה-AppStore בחודש נובבמר האחרון, Team17, מפתחת המשחק משיקה אותו גם בחנות ה-Google Play ואם שיחקתם בגרסה המקורית במחשב, כנראה שתרגישו בבית: יש את כל הנשקים החביבים, המפות המשוגעות והתולעים המשעשעות שלא תמיד קל לחסל. במעבר למובייל עודכנה גם הגרפיקה (אבל עדיין ב-2D) ונעשו מעט שינויים המתאימים לרוח הזמן.

מי שאינו מכיר את סגנון המשחק אז נספר כי Worms מזכיר למעשה את ה-Angry Birds, שבו אנו נדרשים לחסל את היריב הנמצא רחוק מאיתנו, רק שכאן אנחנו תולעים ואנחנו נמצאים כחלק מקבוצה. יש לנו ארסנל של נשקים שונים כולל טלפורט, טילים המתפצלים באוויר, מכת אגרוף, מוקשים, קפיצה בחבל ועוד כאשר בכל תור נבחרת תולעת אחרת למשימה.

יש גם מצב ריבוי משתתפים ורכישות בתוך המשחק, אם כי הוא יעלה לכם 23 שקל להורדה. אבל זו עלות קטנה ביחס להרי הנוסטלגיה שתזכו לקבל.

להורדה: אנדרואיד | iOS

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.