מהפכה בשוק השיחות הבינלאומיות היוצאות, מהיום נוכל בקלות לבחור את המסלול הזול ביותר בכל רגע נתון כשנבקש לשוחח עם חברינו בחו"ל.

כל מה שצריך הוא להוריד בחינם אל המכשיר האייפון (גרסת האנדרואיד בפיתוח) שלכם את האפליקציה החדשה WizCall שיודעת לנתב אתכם אל המסלול הזול ביותר לשיחה מהארץ לחו"ל בכל רגע נתון.

האפליקציה החינמית פותחה בישראל וכרגע היא ניתנת לשימוש רק בשיחות יוצאות מהארץ לחו"ל, כאשר בעתיד היא תרחיב פעילות ותוכל לשמש אותנו גם בשיחות מחו"ל הביתה. מדובר באפליקציה המבצעת השוואה בלתי תלויה ואובייקטיבית בין כל מחירי השיחות לחו"ל של כל החברות ומאפשרת למתקשר לבחור את הדרך הזולה ביותר.

איך זה עובד? פשוט מאד.

אתם מקישים את מספר הטלפון שאליו אתם מבקשים לחייג בחו"ל או בוחרים אותו מתוך רשימת הטלפונים במכשיר. בלחיצת כפתור האפליקציה מבצעת סריקה מהירה ומיד היא מציגה בפניכם איזו היא הדרך הזולה ביותר באותו הרגע כדי לבצע את השיחה לחו"ל.

האפליקציה תציג בפניכם את המחירים של כל החברות המעניקות שירות שיחות ליעד שאליו חייגתם, תבדוק אם המספר שאליו אתם מחייגים הוא מספר נייד או נייח ותציג השוואה אובייקטיבית ובלתי תלויה בין ספקי השיחות לחו"ל, בהתחשב במסלול אותו בחרתם ואתם תוכלו לבחור באמצעות איזו חברה כדאי לכם באותו הרגע לבצע את השיחה.

כל מה שנותר לכם לעשות עכשיו הוא ללחוץ "חייג" ולשוחח במחיר הזול ביותר שמוצע בשוק בהתאם למדינת היעד, נייד או נייח והמסלול שלכם.

גם אם יש לכם חבילה סלולרית הכוללת שיחות לחו"ל, תוכלו להקיש מראש את פרטי החבילה שלכם לתוך האפליקציה וכשזו תסרוק עבורכם את התעריף הזול ביותר, היא תעשה זאת בהשוואה לחבילה שיש לכם לאותו היעד.

האפליקציה יודעת גם לציין בפנינו את ההבדל שבמחיר לדקת שיחה ליעד נייח או נייד בחו"ל וההבדלים במקרים מסוימים הם משמעותיים ביותר. זאת ועוד, האפליקציה יודעת גם לנתב אל המסלול הזול גם את מי מאיתנו שיש לו חבילת שיחות לחו"ל כחלק מהדיל עם חברת הסלולר שלנו. כך למשל לקוח בחבילת 2G + 98 של 012 סמייל, יחייג בחינם לארה"ב וקנדה אך למספר נייד בבריטניה יאלץ לשלם 3.95 לדקה, ולכן האפליקציה תדע להציע לו להתקשר דרך הלו 015 ב – 0.91 שקל לדקה.

כאמור מדובר בפיתוח ישראלי כחול לבן, אשר יבטיח לכם מהיום שלא תבזבזו כספים מיותרים בשיחות שלכם לחו"ל. מפתחי האפליקציה כבר עובדים בימים אלה על פיתוח נוסף שיאפשר גם להשתמש באפליקציה במקומות נוספים ברחבי הגלובוס, כאשר תבקשו להתקשר משם הביתה.

אתר WizCall :
www.wizcall.co.il

להורדה :
https://itunes.apple.com/il/app/wizcall/id547916313?mt=8&ign-mpt=uo%3D4

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.