מיקרוסופט צפויה להשיק גרסת הדגמה ראשונה של Windows Threshold, קוד השם ל-Windows 9 כבר בחודש הבא. הדיווח מ-ZDnet אומר כי החברה עובדת על הגרסה החדשה מספר חודשים וכי פיתוחה לקראת סיום. היא תהיה זמינה להורדה בחודש הבא או בתחילת חודש אוקטובר.

אם הדברים נכונים, מיקרוסופט תשחרר את הגרסה החדשה באותו מסלול של Windows 8 ותספק גרסת הדגמה ראשונית וניסיונית שאינה מושלמת, אך כן תאפשר להתרשם מהמערכת ללא תשלום. הגרסה תהיה מוגבלת בזמן ותוחלף בגרסת הדגמה חדשה שתושק בהמשך עד אשר תגיע הגרסה הסופית, אז מיקרוסופט תציע לרכוש את המערכת במחיר מלא. במקור מיקרוסופט מתכננת להשיק את Threshold באמצע שנת 2015, אך המפתחים יוכלו להתחיל לעבוד כבר עם השקת גרסת ההדגמה.

בין החידושים הצפויים נראה את חזרתו של כפתור ההתחל עם המראה המחודש, העוזרת הווירטואלית Cortana ואף הסרתו של סרגל ה-Charms.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.