ג'ייסון מקינזי, נשיא HTC בארה"ב אמר כי החברה לא מסוגלת לבצע את מדיניות העדכונים החדשה של גוגל (Google) והיא לא מחוייבת לעדכוני האבטחה החודשיים.

מקינזי אמר את הדברים כתשובה למשתמש ששאל אותו בטוויטר והסביר כי HTC לא יכולה להבטיח דבר שלא נחשב ריאלי מבחינתם וביצוע עדכונים בתדירות שכזו דורשת מאמץ רב: “כדי לדחוף את העדכון עליך לקבל את אישור המפעילה המקומית.” והוסיף כי HTC היא המובילה מבחינת שקיפות של עדכונים ובאספקתם ומבטיח שגם תשתפר בהמשך.

כזכור, גוגל הכריזה כי היא תחלב בשחרור של עדכוני אבטחה בכל חודש למכשירי הנקסוס השונים, זאת לאחר פרצות האבטחה הרבות שהתגלו לאחרונה. גם סמסונג הצטרפה למהלך ואמרה כי היא מאמצת תהליך מהיר למעקב אחרי בעיות אבטחה, והיא תשחרר אותן OTA ברגע שיהיה להן תיקון, ובממוצע אחת לחודש. האחרונה להצטרף היא LG, זאת לפי הדברים שאמרה בחודש אוגוסט האחרון, אולם ככל הידוע לנו, רק גוגל שחררה בינתיים עדכון אבטחה בחודש שעבר.

למרות כי עדיין לא ראינו שינוי בשטח ואל אף שטענות HTC מוצדקות, היא לא תהיה חלק מאספקת עדכוני האבטחה בתדירות גבוהה, נכון לעכשיו, אבל צריך לבחון כיצד שאר היצרניות אכן יצליחו לעמוד בהתחייבות .

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • RuR‎

  מה?! HTC זה זבל? אחרי שאמרת את זה אני יודע שלא נגעת בחיים ב-HTC.

 • נתנאל

  סמסונג כבר מזמן משחררת עדכוני אבטחה אפילו כל פחות מחודש, גם בדגמים ישנים יותר כמו הנוט 3 והs4.
  סמסונג ונקסוס הכי טובים.
  HTC זה זבל.
  לLg אין מילה.

 • Now

  HTC R.I.P

 • RuR‎

  בעעעע מזבל את השכל