טרם השקת מכשירי Google Pixel (גוגל פיקסל) שיוצרו על HTC, שמועות גרסו כי אנו צפויים לראות מכשיר נוסף, ככל הנראה טאבלט, תוצרת וואווי (Huawei). מנכ"לית הסניף בדרום אפריקה של יצרנית ציוד התקשורת הסינית אף אישרה את השמועות וציינה כי החברה מייצרת את המכשיר הבא עבור גוגל (Google), אך באירוע חשיפת צמד מכשירי ה-Pixel לא ראינו כל מכשיר תוצרת וואווי.

למעשה מכשירי ה-Pixel חסרי מיתוג של היצרנית כלל ועל גוף המכשיר אין סמליל המצביע על זהות היצרן למעט הסמליל של גוגל (Google). עקב דרישה זו עולה כי בוואווי סירבו לחוזה עם גוגל ולייצר מכשיר ה-Pixel, זאת  למרות ההשקה המוצלחת של מכשיר ה-Nexus 6P. בראיון ל-WinFuture ציין קולין גילס, סגן נשיא החטיבה העסקית כי לא וואווי מוכנה לוותר על הכרת המותג במיוחד כאשר החברה נמצאת במהלך של הגברת המודעות וחדירה לצפון אמריקה ושווקים מתפתחים.

באותה נשימה ציין גילס כי בוואווי לא רואים בגוגל מתחרה ישירה, זאת חרף כניסתה למירוץ החומרה עם ההשקה של צמד מכשירי ה-Pixel. אך למרות מילותיו הדיפלומטיות של גילס, ידוע כי החברה מתכוננת ל'יום שאחרי אנדרואיד' וביוני ציינו מספר מקורות כי החברה הקימה צוות פיתוח העובד על מערכת הפעלה חדשה המורכב מיוצאי נוקיה.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • RuR

  מצוין, שיבינו שלא צריכים אותם, יש חברות טובות בהרבה שישמחו להכין את הפיקסלים…

 • שמואל

  למזלינו…
  עכשיו הם מיוצרים על ידי חברה איכותית יותר.

  • AmitGM

   הרבה יותר איכותית.

   • erez

    אם HTC הייתה הרבה יותר איכותית היא הייתה מובילה את השוק היום, עובדה שזה ממש לא המצב והיא על סף קריסה.