מסך התגובה ע"ג ה-G Watch

לא יכולים להתנתק מווטסאפ (WhatsApp)? עדכון חדש ליישום ההודעות הפופלארי מביא עמו תמיכה בשעוני חכמים מבוססי Android Wear.

המשתמשים בעלי שעוני Android Wear כמו ה-G Watch של LG או ה-Gear Live של סמסונג (Samsung) שלא יכולים להמתין להניח את ידיהם על הגרסה החדשה יוכלו להוריד אותה דרך אתר החברה, הגרסה החדשה מאפשר לצפות על בהודעות נכנסות על גבי מסך השעון הקטן ולהשיב להם באמצעות הודעה קולית או על-ידי תגובות קבועות מראש כמו: כן, לא, נתראה בקרוב, חחח ו-LOL. מעבר לתמיכה בשעונים חכמים לא נראה כי הגרסה החדשה מוסיפה יכולות נוספות ומשתמשים מסויימים אף מדווחים על באגים קטנים.

הגרסה שמספרה 2.11.322 טרם זמינה להורדה דרך חנות ה-Google Play אך ייתכן כי בחברה יעלו אותה בימים הקרובים. על-מנת להתקין אותה על-גבי מכשיר האנדרואיד יש לזכור לאפשר התקנה של יישומי צד-שלישי ממסך ההגדרות, להוריד ולהתקין את קובץ ההתקנה (APK).

(תמונה: androidpolice)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.