אפליקציית המסרים המידיים וואטסאפ (Whatsapp) שוב מוכיחה מדוע היא המועדפת בעיני המשתמשים: בעדכון ששיחררה למשתמשי האנדרואיד, הוסיפה החברה מספר יכולות חדשות ובניהן סימון הודעה כמועדפת לצורך גישה מהירה, תצוגה מקדימה לקישורים ועוד.

העדכון החדש, שזמין כבר כעת להורדה דרך חנות Google Play כמו גם דרך הורדה ישירה כקובץ APK מוסיף, בין היתר, גישה מהירה להודעות מועדפות או כאלו שסומנו בכוכב לקריאה מאוחר יותר. כך לדוגמה, יוכל המשתמש לסמן הודעה באמצעות לחיצה ארוכה על הטקסט עצמו ובחירה בסימון הכוכב, כשזו תהיה זמינה לאחר מכן דרך הגדרות האפליקציה. כל ההודעות שסומנו בכוכב מוצגות בסדר כרונולוגי יחד עם תמונת השולח לצידה.  אפשרות זו, כמו גם אפשרויות אחרות נוספות, נשלחו כהצעות למפתחי האפליקציה על-ידי המשתמשים עצמם – כך שניתן לומר שוואטסאפ קשובה לקהילה.

מלבד זאת, אפשרות חדשה מוסיפה תמיכה בתצוגה מקדימה בעת שליחת קישורים ודפי אינטרנט. עד עתה, כאשר המשתמש היה שולח קישור לדף אינטרנט כלשהו, הקישור היה מוצג כטקסט בלבד ללא תמונת ממוזערת המרמזת על תוכנה. עתה, בעת שליחת קישורים מדפי אינטרנט, תופיע תצוגה מקדימה של הקישור, כלומר: כותרת הקישור, מלל קצר הנשאב מתוכנו וכן תמונה ראשית. ישנו גם שיתוף לאפליקציות צד שלישי בין המשתמשים המכונה Direct Share, אולם זו זמינה אך ורק בין משתמשי מערכת ההפעלה אנדרואיד 6.0.

העדכון מופץ אט אט למשתמשים בימים אלה.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.