ווטסאפ (WhatsApp), אפליקציית המסרים המיידים המובילה, הוסרה במפתיע מחנות היישומים של מכשירי ה-Windows Phone. הסיבה היא, ככל הנראה, צורך בכתיבתה מחדש וזאת לאור הבעיות הרבות מהן היא סובלת בסביבת עבודה זו.

ההסרה של האפליקציה מהחנות הגיעה לאחר שמשתמשי גרסת הבטה של השדרוג של של מערכת ההפעלה למהדורה 8.1, ששוחררה לאחרונה למפתחים בלבד, דיווחו על באגים חמורים שנתגלו. עקב כך, הוסר דף האפליקציה מחנות היישומים, אך מבקרי האתר בגרסתו השולחנית יוכלו לראותו אם כי לא להורידו.

בניגוד לחנויות היישומים האחרות בהן כיכבה האפליקציה בראש מצעדי ההורדות השבועיים, סבלה אפליקציית המסרים המיידים משלל בעיות שמנעו את המשך תפקודה ופעילותה. אחת הבעיות המרכזיות מהן סבלה האפליקציה, כך לטענת משתמשי ווינדוס פון, היא זלילת הסוללה המטורפת כאשר האפליקציה פעלה ברקע. תלונות אחרות שהתקבלו מן המשתמשים, מעידות על כך כי חלק מההודעות שנשלחו דרך האפליקציה הגיעו באיחור ליעדן, או שלא הגיעו כלל.

לפי שעה כאמור הוסרה האפליקציה מחנות היישומים במכשירי הוינדוס פון, כאשר משתמשיה מקווים לקבלה בקרוב בגרסה חדשה שתשים סוף לבעיות האחרונות מהן סבלה.

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • F

  מה פתאום אין על וונדוס פון לוקח את כולם מבחינת חוזק מערכת ההפעלה ……………וגם החזירו את הוואצאפ וכל הסיבה שהסירו אותו משום ששידרגו אותו מפני ניסיונות מעקב אחריכם וגם בעד שהודעות יתקבלו בזמן אמת

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  שלום: ברגע שהוסרה לך האפליקציה בהישומים במכשיר?

  1) תנסה להוריד שוב.

  2) אם לא הלך לך, צריך לאפס את המכשיר, כניראה זה וירוס.

  המלצה:

  1) תוריד וואצפּ + …..

  2) ואולי לא יעלה לך כסף שווה.

  3) ישנה אפשרות להסתיר את עצמך בזמן אמת.

  בהצלחה… הקרדיט לה'

 • אוראל

  אפשר לדעת אולי מתי האפליקציה תחזור ?

 • harel

  וינודס פון לא אשמים בזה בכלל רק ווצאפ הם מעדפים להסיר את האפליקציה מאשר שאנשים יתלוננו ויהיה להם רע …. אמרו שאחרי כול התיקונים באגים זה יחזור לחנות ….

 • התמני

  מתחילת חודש אפריל כבר קיבלתי עידכון של שנה נוספת עד מאי 2015….
  למרות שדיי תיכננתי לשם… הריי מה שווה 3.80 לעומת מה שמקבלים באפליקציה… שווה כל שקל ופי כמה הרבה יותר…

 • רועי

  היה כתוב שהם יחזירו אותה לאחר תיקון תקלות אז יהיה בסדר למשתמשים חדשים

 • דן

  באסה למשתמשים חדשים

 • tp

  לעומת זאת יש לציין שמשתמשי האנרואיד קיבלו היום עוד שנה הארכה לחשבון שלהם ונפתרו מלשלם 1 דולר לשנה

  • נתן

   היה ברור מראש שנושא של תשלום זאת פיקציה וטריק שיווקי.
   ואם בכלל,כיוון שהאפליקציה סגורה מאוד ואף אחד לא יודע לאן מועברים הנתונים שלכם – הייתי עוזב אותה כבר ועובר לפטפורמה פתוחה יותר, מהירה בהרבה. כמו, למשל, טלגרם
   TELEGRAM
   אצלה אפילו יש גרסאות למחשב, וינפון, מאק ועוד.
   https://play.google.com/store/apps/details?id=org.telegram.messenger

 • סיגי

  תעברו לאנדרואיד