וואטסאפ (Whatsapp) כבר מזמן לא רק אפליקציית הודעות מידיות וכיום היא עמוסה אפשרויות. כעת החברה הודיעה כי היא פותחת לראשונה ערוץ בודקי בטא למשתמשי האנדרואיד ב-Google Play.

עד כה, יישום ההודעות שבבעלותה של פייסבוק דרש ממשתמשים שרצו לבדוק את הגרסה האחרונה הוא להוריד את קובץ ההתקנה (APK) ישירות מאתר החברה ולהתקנו ידנית, אולם כעת ניתנת האפשרות למשתמשים המעוניינים להצטרף לתוכנית, לבחון את גרסה שעוד לא שוחררה לציבור הרחב לפני כולם ישירות מתוך חנות האנדרואיד ולקבל עדכונים כאשר יוצא עדכון חדש. כך החברה מקווה כי היא תוכל לקבל פידבק מהמשתמשים על אפשרויות חדשות באפליקציה ולתקן באגים במידה ויימצאו על ידי הקהילה, שכחלק מהצטרפות לבודקי הבטא הם יספקו את המשוב הנדרש בכל גרסה חדשה.

כדי להצטרף לבודקי הבטא, יש להיכנס לחנות ה-Google Play ולהגיש בקשה כי הנכם מעוניינים להצטרף לתוכנית ומבינים כי ייתכנו באגים שונים בגרסאות אלה וכי האפליקציה לא תמיד תעבוד באופן מלא, אבל לפחות תוכלו ליהנות מהעובדה כי אתם מתנסים בפיצ’רים הרבה לפני מיליארד המשתמשים הפעילים כיום בוואטסאפ.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.