בשקט-בשקט, אפליקציית המסרים הפופולרית ווטסאפ (WhatsApp) הוסיפה יכולת חדשה לקבלת תשומת לב ממשתמש מסוים בתוך קבוצה – גם כאשר הוא על השתק או אינו מופיע באנשי הקשר הפרטיים.

האפשרות החדשה, אשר נחשפה לראשונה על ידי מורד שטרן ופורסמה באתר TheNextWeb, מאפשרת לתייג שמות של משתתפים בשיחה קבוצתית כדי לשאול או להגיב להם על דבר מה וכך להתריע בפניהם על ההודעה. על מנת לבצע תיוג בקבוצה יש להוסיף את הסימון @ לפני השם וכאשר הסימן יוקלד, יקפוץ חלון אשר מציג רשימה של כלל המשתתפים בקבוצה ויאפשר לבחור שם או להקליד אותו עצמאית. במידה ואיש הקשר אינו מופיע ברשימה שלנו, יוצג מספר הטלפון שלו בצמוד לתמונה זאת במידה והוא חלק מהקבוצה בה אנו חברים.

חידוש זה מגיע מספר חודשים לאחר שווטסאפ הציגה אפשרות חדשה לציטוט טקסט (Quote) של אחד המשתמשים בשיחה. בהמשך ווטאסאפ צפויה להמשיך ולהציג חידושים נוספים לאפליקציה שלה כמו שליחת הודעות דרך העוזרת הקולית ב-iOS סירי (Siri), כלי ציור לאנדרואיד, שיחות וידאו ותמונות מונפשות (GIFs).

 

שתף:
-פרסומת-
כותב על טכנולוגיה, iOS ואנדרואיד בפרט, כבר מספר שנים וצורך תוכן מסוג זה על בסיס יומיומי. באופן כללי מעדיף את ממשק האנדרואיד, ועם זאת מוקיר כבוד רב גם לאפל עוד מימיה תחת ניהולו של סטיב ג'ובס.
 • Osher Abergel

  ניסיתי גם דרך כמה מכשירים,ולא הופיעה התראה במיוחד כשתייגתי מישהו ספציפי,זה הופיע כמו הודעה רגילה ברשימה של ההודעות

  • Oren.sh

   לוקח קצת זמן עד שכל המכשירים יקבלו את זה. תוודא שאתה גם נמצא על הגרסה הכי עדכנית של ווטסאפ למכשיר שלך.

   • Osher Abergel

    הכי עדכנית (גם נמצא בבטא)

 • #ios10

  אצלי באייפון כבר אפשר לשלוח הודעות ווצאפ דרך סירי

  • Oren.sh

   נעדכן. תודה.

 • רק אצלי זה לא עובד? (זה קשור לזה שאני בבטא?)