בחודש שעבר נוספה לווטסאפ (WhatsApp), שירות המסרים המידיים שנקנה על-ידי פייסבוק (Facebook), היכולת לצרף ולשלוח מסמכים, אך אלו היו מוגבלים לקבצי PDF בלבד, כעת נראה החברה הרחיבה את היכולת וניתן לצרף מסמכים כמו: מסמכי וורד, גליונות אלקטרונים של אקסל ואף מצגות פאוורט-פוינט.

היכולת זמינה עבור נסייני גרסת הבטא של אנדרואיד (Android) החל מגרסה 2.16.25. על-מנת לשלוח מסמך כל מה שיש לעשות הוא ללחוץ על סמליל האטב ואז לבחור במסמכים, אז תופיע תיבת בחירה המאפשרת לצרף מסמך מתוך זיכרון המכשיר. כמובן, שעל-מנת שהמשתמש בצד השני יקבל את המסמך גם הוא צריך להריץ את גרסת הבטא המתאימה.

כאמור העדכון זמין כרגע רק לנסייני גרסת הבטא ולמערכת ההפעלה אנדרואיד אך לא מן הנמנע שהאפשרות הזו תגיע לשאר 900 מליון המשתמשים בהמשך כל עוד לא מדובר משתמשי בלאקברי. מתחילת השנה נוספו ליישום יכולות חדשות כמו הצפנה מקצה-לקצה, הדגשה והטיית טקסט, חייכני אימוג'י חדשים ועוד

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.