אפליקציית המסרים המידיים וואטסאפ (Whatsapp) שבבעלותה של פייסבוק (Facebook), השיקה היום יישום ייעודי המאפשר גישה להודעות דרך המחשב האישי, ללא חובת שימוש דרך הטלפון הנייד.

מי שכבר משתמש בגישת וואטסאפ דרך הדפדפן יגלה כי היישום אינו שונה למדי ולמעשה זהה באופן השימוש בו כמו גם ממשק המשתמש, כך לאחר ההתקנה אנו נדרשים להזדהות עם קוד QR על ידי צילום עם הטלפון דרך האפליקציה בהפעלה הראשונית. כמובן שנדרש כי האפליקציה תהיה מותקנת על הטלפון וכן חיבור רציף לאינטרנט שכן למעשה, היישום מבוסס על אותה גרסת רשת הקיימת כבר ומשמש רק כמעטפת, כך שהיתרון שלו למשתמשים הוא בעיקר נוחות שימוש בחלון עצמאי שאינו תלוי דפדפן.

עוד ביישום ישנו תפריט מהיר דרכו ניתן לפתוח צ’אט חדש, קבוצה חדשה או להיכנס להגדרות הפרופיל האישי שלנו. ישנה אפשרות לביצוע להגדיל את התצוגה על ידי זום פנימה, לשנות את גודל החלון באופן דינאמי, הצגה של מספר ההודעות שלא נקראו בשורת המשימות בחלונות וכן אפשרויות סטנדרטיות במחשב כמו העתק-הדבק וביטול הפעולה האחרונה.

היישום זמין להורדה למחשבים מבוססי 8 Windows ומעלה ו-Mac 10.9 ומעלה ישירות מכאן.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • מה באמת??????? איזה באסה /: זה לא כתוב גם באתר שלהם

 • אבי

  מה התוע לת ??????????? עדיין צריך שהפלאפון יהיה מחובר לוויפיי גרוע!!!!

 • מרדכי

  גם כן ציפיתי לחיבור רציף באמצעות הזדהות חד פעמית עיי מס הטלפון (כמו הסקייפ)
  חבל שהם לא ממשים את הפונטציאל בpc

 • Ofek

  אני צריך עזרה: הורדתי את היישום לשולחן העבודה, פתחיתי את היישום ואז זה כתב לי שאני צריך לסרוק את קוד הqr. אז מתוך היכרות שלי עם הwhatsapp wrb אני יודע שכל מה שצריך לעשות זה לסרוק את הקוד וזהו הwhatsapp בדפדפן ישר נפתח אז חשבתי שזה הולך אותו הדבר עם הwhatsapp בשולחן העבודה, אז סרקתי את קודהqr שהופיע ואז הפלאפון פתאום הופיע לי קוד מסובך ואין לי מושג מה לעשות עם הקוד הזה. תודה לעוזרים 🙂
  (הקוד הוא בסגנון הזה: htrsscffj1824747362127djdfhcueyxycdycj@$#%dhddg236#@@@#$& ויותר)

 • MRKiller

  תדגישו שזה רק למי שמריץ מערכת של 64 סיביות מי שמריץ 32 ההתקנה כושלת לו…

 • ההתקנה נכשלה /:

 • Nurit Rodrik

  הדבר הבא
  וואטסאפ לטאבלט 😊

 • אורי

  בדיוק כמו בדפדפן, נראה כמו עטיפה של הדפדפן באפליקציה.
  חבל יש הרבה מאוד יכולות ב desktop שלא נוצלו.
  ציפיתי ליותר

 • nirmitlamed

  הייתה לי הרגשה שהם לא יתמכו במבריקס. לצערי אני עם mbp 2010 שיש לו תקלה שמאלץ אותי לא לשדרג מעבר למבריקס. תיקון של דבר כזה בארה״ב עולה בסביבות ה- 300 דולר.