לאחר שהודיעה החודש על מיליארד משתמשים פעילים, ממשיכה אפליקציית וואטסאפ (Whatsapp) לשפר את השירות עבור המשתמשים. מעתה ניתן לצרף עד 256 משתמשים לשיחות קבוצתיות, במקום מגבלה של 100 משתתפים שהייתה מוגדרת עד כה.

העדכון החדש התבצע בשרתי החברה והוא זמין למשתמשי האנדרואיד וה-iOS, כך שאלו שהתקינו את הגרסה האחרונה במכשירם יוכלו ליהנות מהעדכון מבלי לעשות כלום. עבור משתמשי iOS גרסת האפליקציה האחרונה היא 2.12.13 ועבור משתמשי האנדרואיד זו 2.12.437. אם אתם משתמשי אנדרואיד וטרם מצליחים לראות את השינוי – תוכלו להוריד את הגרסה האחרונה גם מאתר החברה.

וואטסאפ טרם הודיעה מתי נראה את השינוי בפלטפורמות הפחות פופולאריות, כדוגמת BlackBerry ו-Windows Phone, עם זאת סביר להניח כי הדבר יקרה בקרוב.

מיליארד משתמשים בזכות הפשטות

לאחרונה, כאמור, חגגה אפליקציית המסרים הפופלארית שבבעלות פייסבוק מעל למיליארד משתמשים, זאת לצד שינויים רבים שעברה. בחודש שעבר אף הודיעה החברה כי תפסיק לגבות תשלום סמלי עבור השימוש בה, זאת בכדי להתחרות בפלטפורמות מתחרות וגם כדי להיכנס לשווקים מתחרים.

יאן קום, מנכ"ל וואטסאפ, אמר בתחילת החודש כי "הרעיון של וואטסאפ הוא בסיסי ביותר: להבטיח כי לכל אחד יש את האפשרות להיות בקשר עם החברים והמשפחה בכל מקום בעולם, בעלויות בסיסיות וללא גימיקים בדרך. אז למרות שאנחנו חוגגים את הישג מיליארד המשתמשים, המיקוד שלנו נשאר בדיוק על אותו הדבר"

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.