לאחר שהודיעה החודש על מיליארד משתמשים פעילים, ממשיכה אפליקציית וואטסאפ (Whatsapp) לשפר את השירות עבור המשתמשים. מעתה ניתן לצרף עד 256 משתמשים לשיחות קבוצתיות, במקום מגבלה של 100 משתתפים שהייתה מוגדרת עד כה.

העדכון החדש התבצע בשרתי החברה והוא זמין למשתמשי האנדרואיד וה-iOS, כך שאלו שהתקינו את הגרסה האחרונה במכשירם יוכלו ליהנות מהעדכון מבלי לעשות כלום. עבור משתמשי iOS גרסת האפליקציה האחרונה היא 2.12.13 ועבור משתמשי האנדרואיד זו 2.12.437. אם אתם משתמשי אנדרואיד וטרם מצליחים לראות את השינוי – תוכלו להוריד את הגרסה האחרונה גם מאתר החברה.

וואטסאפ טרם הודיעה מתי נראה את השינוי בפלטפורמות הפחות פופולאריות, כדוגמת BlackBerry ו-Windows Phone, עם זאת סביר להניח כי הדבר יקרה בקרוב.

מיליארד משתמשים בזכות הפשטות

לאחרונה, כאמור, חגגה אפליקציית המסרים הפופלארית שבבעלות פייסבוק מעל למיליארד משתמשים, זאת לצד שינויים רבים שעברה. בחודש שעבר אף הודיעה החברה כי תפסיק לגבות תשלום סמלי עבור השימוש בה, זאת בכדי להתחרות בפלטפורמות מתחרות וגם כדי להיכנס לשווקים מתחרים.

יאן קום, מנכ"ל וואטסאפ, אמר בתחילת החודש כי "הרעיון של וואטסאפ הוא בסיסי ביותר: להבטיח כי לכל אחד יש את האפשרות להיות בקשר עם החברים והמשפחה בכל מקום בעולם, בעלויות בסיסיות וללא גימיקים בדרך. אז למרות שאנחנו חוגגים את הישג מיליארד המשתמשים, המיקוד שלנו נשאר בדיוק על אותו הדבר"

שתף:
-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.
 • Eldar

  מעתיקים מטלגרם, שמאפשר עד 1000 בקבוצות.
  אין כמו טלגרם. אין הגבלות. אין תחכומים. אין מעקבים.
  Use Freedom And Throw The Limits.

  • נתנאל

   הבעיה היחידה שלו זה שהוא לא פופולארי בארץ…
   בכיף הייתי משתמש בו בעיקר בגלל שאחרי ששולחים הודעה ניתן למחוק אותה, אבל אין לי ברירה אלא להישאר בוואצאפ…

 • נתנאל

  אז סה"כ יש 7 כתבים ועורכים ראשיים באתר כולל אותך איתי? מכובד.

 • Andrei Uglitzky

  הכל טוב ויפה אבל מה עם לעשות משהו עבור בעלי מוגבלויות כמו שלי, אני משתמש באפליקציה R-NET זה עכבר שמופעל בעזרת הכיסא שלי ואין ללחוץ לחיצה ארוכה ולהקליט הודעה, שיעשו לחיצה כדי להתחיל להקליט ועוד לחיצה להפסיק להקליט

 • Nachum37

  זמין גם לסימביאן.

  • RuR

   יש עוד מישהו שמשתמש בסימביאן? התמיכה במערכת הופסקה לפני 5 שנים, אם אני לא טועה.

   • Samsung Galaxy Note 4

    התמיכה הפסיקה באופן רשמי ב-1 בינואר 2014.