משתמשי Windows Phone, מערכת ההפעלה למכשירי טלפון של מיקרוסופט (Microsoft), ישמחו לגלות כי לחנות היישומים עלתה גרסה חדשה של WhatsApp שמציעה תמיכה בביצוע שיחות קוליות על גבי האינטרנט (VoIP).

בתחילת השנה הוטמעה יכולת זו ב-Whatsapp, והיא שמישה באמצעות חיבור נתונים סלולרי או רשת אלחוטית (Wi-Fi). משתמשי האנדרואיד היו הראשונים ליהנות מיכולת זו לאחר ששולבה בגרסה ששוחררה בפברואר השנה. באפריל משתמשי iOS קיבלו עדכון גדול ליישום אשר כלל תמיכה ביכולות השיתוף של iOS 8 וכן תמיכה בביצוע שיחות קוליות. כעת לאחר שהות קצרה בבטא מצומצמת שוחררה גרסה 2.12.60 לחנות היישומים של Windows Phone שמאפשרת גם לבעלי מכשירים עם מערכת ההפעלה מיקרוסופט ליהנות מביצוע שיחות טלפון חינמיות.

הגרסה החדשה מאפשרת למשתמשי Windows Phone לשלוח קטעי קול קצרים, זאת בנוסף ליכולת ליזום שיחה. אפשרות זו זמינה עבור משתמשים בעלי גרסת Windows Phone 8.1 ומעלה. הגרסה החדשה כאמור זמינה להורדה ללא תשלום מחנות היישומים

(תמונה: Windows Central)

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.