יישום המסרים המיידים לטלפונים החכמים WhatsApp, אשר נרשם לאחרונה כאחד היישומים בתשלום הפופולריים ביותר בחנות ה-Appstore, זמין מעכשיו להורדה בחינם.

במשך שנים ניסתה החברה שעומדת מאחורי היישום שיטות תשלום שונות ב-iOS ובאנדרואיד. בעוד WhatsApp למשתמשי האנדרואיד הייתה כבר מיומה הראשון בחינם, משתמשי ה-iOS נאלצו לשלם דולר בעבורה. באנדרואיד, יכלו המשתמשים להוריד את האפליקציה בחינם, אך כעבור שנה של שימוש הם צריכים לשלם דולר בודד תמורת מנוי שנתי. ב-iOS, לאחר התשלום הראשוני, יכלו המשתמשים להשתמש ביישום בחינם לכל החיים.

כעת, משחררת החברה עדכון משמעותי, הופכת את שיטת התשלום עבור מכשירי ה-iPhone על פניה, ומצמידה אותה לשיטה הנהוגה באנדרואיד: היא תפסיק לדרוש כסף בעבור הורדת היישום, אבל תדרוש  תשלום של דולר בעבור כל שנת שימוש החל מהשנה השנייה. כהכרת תודה למשתמשי ה-iOS שכבר רכשו את היישום, היא תשאיר את העבר על כנו ולא תדרוש יותר מהם לשלם עבור השירות במשך כל החיים.

בעדכון האחרון נוספו עוד שני תוספות משמעותיות: האחת היא גיבוי היסטוריית השיחה באמצעות הענן (iCloud), כולל תמונות שנשלחו למשתמש, אך לא קבצי וידאו. כך ניתן יהיה לחזור לעניינים בקלות במקרה של אובדן מידע. תכונה חדשה שיכולה להקל על חווית השימוש היא האפשרות לשלוח  כמה תמונות בבת אחת. פשוט מסמנים את התמונות שרוצים לצרף, ומצרפים כמו שבעבר צורפה תמונה אחת בלבד.

What'sApp זמינה מעתה לכולם בחינם, להורדה לאייפון ולאנדרואיד.

שתף:
-פרסומת-
חייל בשירות סדיר, גר באזור השרון אבל בקושי רואה את הבית. חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Need For Speed.
 • מרתה

  שלום לכולם אני לא יכולה לאוריד

 • אביטל בניטה

  . ואצאפ שהיה לי

 • נתי

  האמת חינם ממש מחקתי היום את הוואטסאפ מהאייפון והורדתי חינם חינם מהאייטונס.
  ללא שקל, מהאייטונס כנראה לא עולה כסף, או שאני לא יודע מה הולך שם..

 • התמני

  שווה כל שקל אז תפסיקו לבכות

 • דן

  זה לא ממש חינם