העדכון ל-Windows 10 המיועד לקיץ הקרוב, שקיבל את הכינוי Anniversary Update, לא ייפסח על קונסולת ה-Xbox One של מיקרוסופט (Microsoft) ויספק לה מספר יכולות חדשות.

החברה פירטה בכנס Build שלה את החידושים שיביא עמו עמו העדכון הגדול: קורטנה (Cortana), העוזרת האישית של מיקרוסופט, תאפשר לבצע פעולות בעזרת שימוש בפקודות קוליות בשפה חופשית, תדע להמליץ על משחקים בהתאם לקטלוג המשחקים הנוכחי של השחקן, ואף תציע טיפים שונים לשיפור חווית המשחק.

כן צוין כי העדכון יביא עימו אפשרות שנחשבת למבוקשת במיוחד והיא היכולת לשמוע מוזיקה ברקע, גם מבלי 'להצמיד' את יישום המוזיקה. אך אולי השינוי הגדול ביותר הוא איחוד החנות המקוונת של Windows 10 ו-Xbox One, כך שמשתמשי ה-Xbox יוכלו להריץ יישומי חלונות בקונסולה מעבר להרצתם במחשב האישי ו/או הטלפון החכם.

אך אלו לא כל החידושים. החברה אמרה כי אפשרויות נוספות יוכרזו בתערוכת המשחקים, E3. כאמור Anniversary Update יגיע בקיץ, כך שניתן לצפות לקונוסלות מעודכנות בסביבות יוני עד יולי.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.