ההשקה הרשמי הגלובלית של ה-Galaxy S4, הטלפון המוביל החדש מבית סמסונג (Samsung), הייתה מלווה בתצוגה עשירה של אביזרים אותם הכינה החברה בעצמה עבור הטלפון החדש. היה זה מסר עמוק שלה אל עבר הקמפיין Companion for Life שמלווה את הטלפון החדש, ומדגיש בי השאר את האפשרויות להפוך אותו למשהו אישי. בהתאם לכך הוצגו כיסויים שונים ומשונים בצבעים ובגימורים רבים, מבהירים מאוד ועד כהים, ממלאים ועד כאלה שמספקים הגנה רק לאזור מסוים.

מידע מוצג בחלונית קטנה למשך מספר שניותכעת, עם ההשקה המקומית של הטלפון החכם החדש של החברה הקוריאנית החלטנו לבדוק מקרוב בעצמנו את אחד האביזרים החדשים הללו. מדובר בכיסוי בשם S View Cover, שבבסיסו הוא כיסוי פליפ רגיל – כזה שמתחבר במקום המכסה האחורי של המכשיר ומציע כיסוי קדמי שניתן לפתיחה בקלות, אבל הוא מציע טוויסט מעט שונה: חלונית קטנה מפלסטיק בחלק הקדמי של הכיסוי, שעם סגירת הכיסוי על פני המכשיר מפעילה יישום שמציג דרכה את התאריך וכן הודעות שונות של המערכת, כולל סימני שיחות שלא נענו, מספר בה הודעות שהצטברו, כמו גם מצב הסוללה והרשתות.

המידע הזה נשאר על המסך במשך מספר שניות מעטות לאחר שפותחים וסוגרים את הכיסוי, ואם רוצים להציגו שוב, פשוט צריך לפתוח ולסגור שוב את הכיסוי.

אבל התועלת האמיתית של החלון מתגלה בעת שנכנסת שיחה כשהכיסוי סגור. במקום לפתוח את הכיסוי, אם הוא לא היה מצויד בחלון, כדי לגרור את כפתור התשובה על גבי המסך של הטלפון עצמו, כל מה שצריך לעשות במקרה שהמכשיר מצויד ב-S View Cover הוא להשתמש בחלונית כדי לבצע את תנועת ההחלקה לצורך מענה או דחיית השיחה, ולנהל את השיחה דרך כיסוי עצמו. היתרון: פחות נגיעות במסך, פחות שריטות, פחות כתמים. ההגנה בפני שברים בעת נפילות קלושה ביותר, בכל זאת.

פתיחה וסגירה בקלות רבהכאמור, ה-S View Cover מגיע בשלל צבעים בהירים וכהים שהופכים אותו למשהו שמאפשר אמירה אישית ומאוד צבעונית וכיפית. הוא גם לא מוסיף כמעט מאום למשקל הכללי של המכשיר, ואפילו מעט מאוד לעובי. הבעיה היא, כאמור, שזה עדיין לא משמש כהגנה של ממש. החלק שמחליף את הכיסוי האחורי של המכשיר דק ועשוי מפלסטיק פשוט, והקדמי מעין שילוב של פלסטיק וגומי שמקלים על האחיזה. מקדימה למטה גם כתוב Galaxy S4. שלא נשכח.

 המחיר הזול ביותר שמצאנו בישראל עבור ה-S Cover View היה בינתיים 160 ש"ח, וזה היה בהפרש גדול מאחרים שהציעו אותו. לא זול, אבל נחמד, ובמפתיע, גם שימושי מאוד.

 אהבנו:
– צבעוניות
– קל מאוד
– תשובה דרך החלונית
– צפייה במידע

לא אהבנו:
– לא ממש מגן
– מחיר

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • נוי

  קניתי מ ebay וזה לא שווה כלוםםםםםםםם חבל על הכסף

 • גולן

  רכשתי באיביי מקורי כולל משלוח ב-52 ש"ח

  • Itzik

   קניתי מאי ביי גם אבל זהיה חיקוי זול וזה התפרק לי

 • הדר ישראלי

  הכיסוי מעולה רכשתי אותו באתר "אייפון קאבר" ב 149 ש"ח ומגן מסך חינם

 • הכיסוי הזה מגן על המסך בנפילות קלות כמו הכיסוי הרגיל או פחות? (אני רוצה לשים בבית כיסוי רגיל)

 • דן

  מעניין מתי otter box יוציאו כיסוי לS4 מסדרת armor שידועה בהגנה שלה.

  • U

   שאלתי אותם בפייסבוק אבל מישהו אחר ענה לי שהם רק פיתחו לאייפון 4+5
   וגלקסי3…מקווה שזה לא נכון

  • יעלה יותר מ 1504 לדעתי
   אבל מי באמת צריך את סדרת ארמור שגם דפנדר הוא עם הגנה של נוקיה כפול 2?!
   אם אתה מטייל המון או שוחה המון אז פ'סדר, אבל אם לא הדפנדר יספיק אני בטוח (דרך אגב אני אקנה אותו ל S4 שיהיה לי)