לא חלף זמן רב מאז רכישתה של ווייז על ידי גוגל, והשילוב של השניים ממשיך: בעדכון האחרון של אפליקציית הניווט הישראלית, נוסף מעכשיו גם תיבת חיפוש עליונה במסך הראשי, שכמובן, פועלת על בסיס מנוע החיפוש של גוגל. התיבה החדשה נוספה בראש המסך באופן קבוע, אך היא נעלמת לאחר מספר שניות, כך בצורה זו, בהחלט נוח יותר לחפש יעד מאשר ללחוץ על כפתור הניווט שבתחתית.

באופן זה, נוכל לחפש מקומות בקלות, כך לדוגמה אם התחשק לנו לאכול חומוס, נוכל לחפש את המקום דרך חיפוש גוגל ולהגיע לשם בקלות. אם התרגלתם להשתמש במנועי חיפוש אחרים או בדפי זהב, אל חשש. האפשרויות הללו נשארו וקיימות למקרה הצורך.

עדכון נוסף באפליקציה הפ שינויים גראפיים קלים וכן התאמה למסכי 1080p, דבר הכרחי להיום ובהחלט מורגש שמשתמשים במכשירים בעלי מסכים גדולים ברזולוציות גבוהות. עוד עדכון קשור למכשירי ה-iOS, ומעתה האפליקציה מאפשרת להיכנס למצב המתנה, כך שהמשתמש לא חייב לסגור אותה ויכול להמשיך בניווט כשיידרש.

כזכור, גוגל כבר החלה לשלב את טכנולוגיית הניווט של ווייז במפות גוגל וכבר במספר מדינות בעולם כמו ארה”ב, אנגליה וגרמניה נהנים מדיווחי תנועה מדויקים יותר המסתמכים על תנועת המשתמשים בכבישים ומשוכללים יחדיו בזמן אמת.

להורדה: iOS | Android

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.