ענקית הניווט Waze ממשיכה להשתפר: עדכון ששחררה היום (ה') החברה לאפליקציית הניווט הפופולרית, מאפשר לזו לגשת לנתוני יומן הפגישות שלנו. כתוצאה מכך, אם ניכנס לרכב ונרצה לנווט לפגישה מתוכננת, נוכל למצוא את כתובת קיומה כבר במסך הצעות הניווט האחרונות של האפליקציה. למען השמירה על הפרטיות – התכונה החדשה לא מופעלת כברירת מחדל עם הורדת העדכון.

העדכון האחרון היה נדרש במיוחד על ידי אלו מאיתנו שנוהגים להקפיד ולמלא את כתובות האירועים ביומן הפגישות. אם תפעילו את האפליקציה לאחר ביצוע העדכון לא תרגישו בשינויים הנראים לעין, אך אם תיגשו לתפריטים הפנימיים שלה תוכלו להפעיל את התכונה החדשה: "הגדרות" >  "מתקדם" > והפעילו את מתג "אשר גישה ליומן הפגישות". עם מתן ההרשאה, ולקראת פגישה מתוכננת, תוכלו לראות את הכתובת כבר במסך הכתובות האחרונות באפליקציה. גם אם תשוטטו ביומן הפגישות ותלחצו על יעד הפגישה שלכם – תקבלו הצעה לנווט אליו באמצעות Waze.

Waze update lets the app pull directions from your calendar

אין ספק כי מגמת ההצלחה של אפליקציית הניווט שפותחה בישראל רק ממשיכה. בסוף החודש האחרון דיווחנו על כך ש-Waze מגייסת משתמשים רבים כ"בוחני בטא" עבור גרסת האנדרואיד שלה. עם רכישתה של Waze על ידי גוגל (Google) מבוצעים באפליקציה שיפורים רבים, ותכונות רבות שהיו בעבר רק נחלתה של גוגל, מתמזגות עם Waze.

בינתיים, העדכון מופיע רק עבור משתמשי האנדרואיד, ומסתמן כי בקרוב הוא יהיה זמין גם ל-iOS. סביר להניח כי לרובכם כבר מותקנת האפליקציה, כך שפשוט נותר לעדכן אותה. אם לא, תוכלו להוריד את הגרסה האחרונה גם מכאן:
לעמוד האפליקציה בחנות ה-Google Play

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.