שיתוף פעולה פרסומי  בין אולפני יוניברסל ל'וויז' (Waze) מפזר על יישום הניווט מעט אבק כוכבים: נראה כי לא רק חברת האם גוגל מבצעת שיתופי פעולה לא שגרתיים – עתה יישום הניווט הישראלי שנקנה על-ידי ענקית החיפוש/פרסום חתם על הסכם שבמסגרתו יוכלו 50 מליון המשתמשים, או לפחות אלו דוברי האנגלית, לקבל הנחיות קוליות בקולו של הבדרן קווין הארט (Kevin Hart).

שיתוף הפעולה מגיע לקראת צאת הסרט 'Ride Along' בכיכובו של הארט ו'אייס קיוב'. כרגע מדובר על שיתוף פעולה שממוקד בעיקר במשתמשים דוברי האנגלית, מעניין אם בעתיד נזכה לראות גם שיתופי פעולה מקומיים (בנוסף ליובל סמו) ונציין כי הכותב היה שמח לקבל הנחיות קוליות בקולה של שני כהן, גם אם יהיה מדובר בפרסומת לחברת ביטוח מסויימת.

נזכיר, כי אבק הכוכבים לא פוזר רק על 'וויז' ויישומי ניווט מתחרים כמו 'Tomtom' מאפשרים לרכוש הנחיות קוליות מיוחדות בקולם של דארת' ויידר מ'מלחמת הכוכבים' ועוד דמויות מפרסמות ממסך הכסף.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.