תמיכה בתכונה חדשה שמכונה 'מקומות' היא אחד הדברים הבולטים בשדרוג של תוכנת הניווט הפופלרית Waze לגרסה 3.9 המיועדת למכשירי אנדרואיד (מגרסה 4.0 ומעלה) ו-iOS.

בעבר בעת הזנה של שם מקום ולא כתובת מדויקת, Waze עשתה השתמשה במאגר מידע של דפי-זהב או גוגל (Google). החל בגרסה 3.9, הזמינה להורדה כבר עכשיו, החברה החליטה לקחת את העניין הזה לידיה, או ליתר דיוק לידי המשתמשים, ומכריזה על יצירת מאגר מידע חדש המבוסס על חוכמת ההמונים – עתה בעת הגעה אל מקום מסוים יוכל המשתמש להזין פרטים אודות אותו מקום או עסק כמו: שם, תחום עיסוק, כתובת מדויקת ואף להוסיף תמונה. בתמורה תתגמל החברה את המשתמש התורם בנקודות וירטואליות.

על-פי החברה מאגר המידע שיתוחזק על-ידי המשתמשים יתרום למידע מדוייק ואמין יותר, בדיוק כפי שההמונים תורמים למידע אודות התנועה על הכבישים. ההשקה של ׳מקומות׳ היא בהחלט צעד מבורך, אך לא ברור מדוע בחרה החברה לעבוד עם מאגר נפרד מיוחד, מאחר שגוגל אשר רכשה את Waze ב-2013 מציעה את Google My Business ו-Google+ Local, מעניין אם בעתיד יוכל בעלי דפים ועסקים בגוגל לקשר או להשתמש במידע שהגיע ממשתמשי Waze.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.