מכשיר ה-OnePlus One החדש שהוכרז השבוע מצטיין כך נראה לא רק במחיר, אלא גם בביצועים. המכשיר החדש מבוסס על מערכת האנדרואיד בגרסה ייעודית של CyanogenMod ומציב קרב למלך הבלתי מעורער ביחס של מחיר אל מול תועלת –  Nexus 5.

בוידאו שהעלו החבר'ה של Geek.com נראה מכשיר ה-OnePlus One החדש מול ה-Nexus 5 בקרב מהירות ההדלקה הראשוני. לא משהו שהיינו חושבים לבדוק, אבל המהירות המרשימה שה-OnePlus One מוכן לעבודה מהרגע שלחצנו על הכפתור היא פשוט מרשימה. תוך פחות מ-3 שניות מרגע הלחיצה המכשיר עלה, מוכן לעבודה כולל הווידג'טים על מסכי הבית. לעומתו, ה-Nexus 5 לקח כ-20 שניות עד אשר הוא עלה, זמן סביר למכשירי האנדרואיד של היום.

שלא תטעו, מדובר בכיבוי מלא, ולא בכניסה למצב שינה או Hibernate, כך שנראה כי הצוות של CyanogenMod עשה עבודת התאמה טובה מאוד לחומרת המכשיר.

כזכור, ה-OnePlus One הציג מפרט איכותי במחיר של $300 בלבד. הוא כולל את שבב ה-Snapdragon 801, זיכרון 3GB של RAM ומצלמה 13 מגה פיקסל. החברה אגב הבטיחה את המכשיר בדולר אחד בלבד בקמפיין Smash the past המיועד ל-100 הראשונים המוכנים ל”חסל” את המכשיר הישן שלהם (לאחר שאלון שאינו זמין לישראלים). המכירה צפויה להתחיל בקרוב ישירות דרך אתר החברה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.