תוכן להורדה בתשלום או תיקוני באגים? כיום לא לכל חברה יש את המשאבים לעבוד על שניהם במקביל, המפתחת של Batman: Arkham Origins חטפה אש לאחרונה מהגיימרים בעקבות העדפת תוכן בתשלום על-פני תיקונים.

הכותר Batman: Arkham Origins אשר יצא באוקטובר, סובל מאז ההשקה משלל תקלות – בניהן כאלה שמונעות את התקדמות המשחק ושחקנים מסויימים אף נתקלו ב'באג' אשר מוחק את קובץ השמירה כליל. אך נראה שהתקלות הללו לא מטרידות את המפתחת Warner Bros. Games Montréal שכן מנהל הקהילה מטעם החברה ציין בפורום הרשמי של הכותר כי בחברה לא עובדים כרגע על טלאי שמטפל בתקלות הללו ובמקום המפתחת עובדת על תוכן להורדה בתשלום (DLC) אשר נועד להרחיב את הסיפור ואת מצב המשחק לשחקן יחיד. באותה נשימה כתב מנהל הקהילה שאם בחברה יוחלט כן להוציא טלאי עובד הוא יפתור רק תקלות שמונעות התקדמות ולא בבאגים נוספים שהמשחק סובל מהם. לאור הדברים, שחקנים מאוכזבים תקפו את החלטת החברה בפורום הרשמי ואף ניתן להבין שכן מדובר בכותר חדש יחסית שעדיין נמכר ב-35 דולר ומעלה. זאת בנוסף לעובדה כי WB Montreal היא לא המפתחת של שני משחקי Arkham הקודמים.

בצד השני של התעשייה יש לציין לטובה הפעם דווקא את Dice המפתחת של Battlefield 4, שהחליטה להשהות פיתוח של תוכן להורדה לטובת תיקוני תקלות.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.