וואלה מובייל

אתר וואלה! משיק היום שירות למכירת חבילות סלולר בשיתוף פעולה עם חברת פלאפון ובתפעולה. תחת השם "וואלה! מובייל", יוצעו חבילות תקשורת החל מ-9.90 שקל בחודש.

מחירים של גולן טלקום
וואלה! תציע ארבעה חבילות שונות תחת וואלה מובייל: חבילה הכוללת שיחות והודעות SMS ללא הגבלה ו-6 ג’יגה-בייט לגלישה עם שיחות גם מחו”ל ב-87 מדינות שונות באמצעות ‘פלאפון גלובל’ ו-100 מגה-בייט גלישה ביום במחיר של 59 שקל בחודש. תוכנית ללא הגבלה עם 3 ג’יגה-בייט גלישה ב-39 שקל בחודש, ובמידה ומצטרף מנוי שני במשפחה המחיר יורד ל-39 שקל בחודש למנוי השני (בלבד). החבילה המוזלת מיועדת למשתמשים קלים הכוללת 80 דקות, 80 סמסים ו-80 מגה גלישה בחודש במחיר של 9.90 שקל.

השירות של וואלה מובייל יהיה זמין ללקוחות כל החברות וזמין להצטרפות החל מהיום דרך אתר החברה וברכישת כרטיס SIM בעלות של 29 שקל חד פעמי לצורך ההצטרפות. וואלה גם תספק את התמיכה ללקוחות במוקד ייעודי (169*) שייתן מענה במהלך יום העבודה רק ללקוחות החברה.

אילן ישועה, מנכ"ל וואלה!  אמר היום "וואלה! הוא האתר המוביל בישראל וגוף הסחר המוביל בישראל בדיגיטל שנשען על מספר זרועות פעילות. פלטפורמת המסחר האלקטרוני של  האתר מהווה כיום אחד ממנועי הצמיחה המשמעותיים של החברה, כאשר בתחומי הסחר פועלת וואלה! בשיתוף גורמים  משמעותיים בתחומי התיירות, הביטוח ועוד. כגוף הסחר המוביל בישראל אך טבעי עבורנו למתוח את המותג גם לתחום הסלולר ולהביא לענף בשורה שתיטיב עם הצרכן באמצעות הפלטפורמה המוכרת לו".

עד היום הציעה פלאפון חבילה ללא הגבלה במחיר קבוע של 99 שקלים (עם 6 ג’יגה-בייט גלישה), כך שהשירות של וואלה מובייל יכול לסייע לה בגיוס לקוחות חדשים ולהתחרות אל מול גולן טלקום, רמי לוי ושאר הרשתות ומעניין לראות האם המהלך של השניים יגרום לחברות נוספות לפעול בהתאם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.