השמועות התבררו כנכונות: חברת Vivo השיקה היום את צמד המכשירים המפלצתיים שלה באירוע שערכה בבייג'ינג שבסין. מדובר על ה-Vivo XPlay 5 וה-XPlay 5 Ultimate Edition, אשר נראים אותו דבר ובנויים בצורה דומה, כאשר מה שמבדיל ביניהם הוא רק מערכת העל-שבב ונפח הזיכרון הפנימי.

נתחיל בדומה: שני המכשירים מציגים מסך 5.43 אינץ' ברזולוציית 2K (כלומר 2560×1400 פיקסלים), עם תצוגת Super AMOLED, זכוכית Gorilla Glass 4 ושוליים קמורים, ממש בדומה לגלקסי Edge ולמעשה הם משתמשים במסך תוצרת סמסונג. המכשירים עצמם עשויים מתערובת של אלומיניום ומגנזיום בצבעי ורוד מוזהב או זהב שמפניה, ומכילים 98 אחוז מתכת.

Vivo-X5-6GB-RAM-IMG-7

שניהם מכילים אחסון פנימי בנפח של 128 ג'יגה בייט, סוללת 3,600 מיליאמפר, מצלמה אחורית של 16 מגה פיקסל עם מיקוד f/2.0, מצלמת סלפי קדמית של 8 מגה פיקסל, יכולות הטענה מהירה, חריץ סים כפול ותמיכה ברשת סלולרית בדור 4 (במהירות של עד 300 מגה-ביט). בנוסף מגיעים המכשיר עם חיישן טביעות אצבע אחורי שמסוגל לפתוח את המכשיר תוך 0.4 שניות, ועם יכולות אודיו משופרות בתקן Hi-Fi 3.0. שני המכשירים אף מכילים את אופציית המולטיטסקיגנ הסימולטנית שהציגה החברה במכשיריה הקודמים.

כעת להבדלים: ה-XPlay 5 הרגיל מכיל את מערכת Snapdragon 652 בעלת המעבד המתומן ו-4 ג'יגה בייט של RAM. גירסת ה-Ultimate Edition, לעומתו, מכילה את Snapdragon 820 ולא פחות מ-6 ג'יגה-בייט של RAM, כמות כמעט בלתי נתפסת ופורצת דרך בעולם הסמארטפונים.

שני המכשירים ירוצו על מערכת ההפעלה אנדרואיד 6 מרשמלו עם ממשק FunTouch OS, ומחירם יעמוד על כ-565 דולר עבור גירסת ה-X5 ו-655 דולר עבור ה-Ultimate Edition. שניהם יהיו זמינים החל מה-8 במרץ.

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.