לפני כשנה הודיע אחד המייסדים של דפדפן האינטרנט אופרה (Opera), ג'ון טזכנר (Jon Tetzchner) כי הוא מתכוון להשיק דפדפן חדש שבניגוד לכרום או לפיירפוקס, יכיל את כל התוספות שמשתמש אינטרנט "כבד" צריך מבלי צורך לטעון תוספים נוספים המכבידים על הביצועים והזיכרון. היום, לאחר תקופה ארוכה של גרסת הדגמה ומיליוני הורדות, יוצאת סוף סוף הגרסה הרשמית – 1.0 Vivaldi.

בין שלל הפיצ'רים החדשים שמציע הדפדפן אפשר למנות את היכולת לסדר טאבים לפי קבוצות, יכולת להציג דפים רבים בו זמנית בעמוד אחד לצורך קריאה בו זמנית, כלי מובנה לכתיבת הערות, מחוות מקלדת ועכבר מרובות, גישה מהירה יותר למועדפים ושמירה של כל הדפים הפתוחים לצורך המשך גלישה מאוחרת יותר. בנוסף מסוגל להתאים הדפדפן את מראהו הכללי בהתאם לדף שבו אתם גולשים, מאפשר להתאים את עיצובו באופן אישי, להפעיל פקודות חכמות ישירות משורת הכתובות, לכתוב הערות אישיות ועוד.

בנוסף תומך הדפדפן בכל תוספי כרום הקיימים והוא רץ על ליבה של Chromium, מה שאומר שכל מה שמתאים לכרום מתאים גם אליו כך שאפשר להרגיש בבית. יחד עם זאת, משתמשים מדווחים כי הגלילה בו לא בדיוק מותאמת עדיין למסכי מגע. באתר הרשמי אף מצוין כי הדפדפן תומך בחשבי חלונות, מק או לינוקס בלבד, וניתן להוריד אותו כאן, בחינם כמובן.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • איתן

  והכי חשוב, עם כל התוספות שהוא מכיל, AdBlock כבר יש בו…? 🙂

 • ירון

  אני משתמש ב Maxthon כבר 10 שנים וכל מה שתואר בכתבה הזאת יש בו כבר מזמן… אבל משום מה הוא לא מוכר בארץ וגם אף אחד לא מדבר עליו. בקיצור אחלה דפדפן עם שלל אפשרויות מתקדמות ונוחות הרבה יותר מכרום ופיירפוקס

  • רועי

   מסכים איתך
   התנסתי בהרבה מאוד דפדפנים והתעסקתי בכל ההגדרות שלהם, הוא מבין הטובים אם לא הכי טוב.
   אבל בסופו של דבר אני תמיד חוזר לפיירפוקס

 • roy9674

  מבדיקה שלי הדפדפן מצוין, מומלץ מאוד ..

 • Liron

  מישהו ממליץ?

 • Osher Abergel

  שום דבר לגבי אנדרואיד…?

  • Yossi Cohen

   לאנדרואיד יש את הדפדפן naked browser הוא עולה כסף בפליי אבל הוא בחינם באתר היוצר.
   הוא שוקל 160 קילו בייט והוא מעולה ועשיר בכפתורים ובקיצורים כשצריך אותם.