פרוייקט חדש בקיקסטאטר של היזם ארמן קאצאטוריאן (Armen Khachatourian) עתיד להוסיף לכל רמקול או אוזניות יכולות אלחוט בטכנולוגיית בלוטות'- באמצעות 'ורטוס' (Vertus), מתאם אלחוטי במימון המונים.

ארמן רוצה לפתור את הבעיה הקיימת במתאמי בלוטות' הנוכחים אשר משתמשים רק בערוץ אחד של מידע ולכן הפלט שלהם הוא במונו, מתאמי 'ורטוס' אשר מגיעים בזוג לעומת זאת, יציעו יכולות ניגון בסטריאו על-ידי חיבור של שני מתאמים אל שני רמקולים שונים. המתאמים האלחוטיים משתמשי בתקן TrueWirless Stereo, תקן המאפשר להזרים צליל אודיו סטאריופוני.

במוצר של ארמן אשר יכול להיות שלכם תמורת תרומה המתחילה מ-49 דולר (כ-200 שקל בערך) זוג המתאמים עובד יחדיו כשלמעשה המכשיר משדר את האות אל המתאם הימיני אשר משמש כמתאם העיקרי והוא משדר אות המכיל את הצליל השמאלי אל המתאם הנוסף אשר משמש כמתאם משני. המתאמים כוללים סוללה נטענת שעל-פי דף הקיקסטארטר של המוצר אמורה להספיק לכ-10 שעות ניגון. לזוג המתאמים מגיעה יחידה נוספת אשר אליה מתחברים המתאמים וישנה אפשרות לטעון את המתאמים דרכה באמצעות כבל מיקרו-USB. התורמים יוכלו לבחור בין שני צבעים – אלומיניום מוברש ואפור "אקדח".

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • ארמני מתוסכל

  "היזם ארמן קאצאטוריאן (Armen Khachatourian)…"
  בושה ומבוכה לראות איך לוקחים שם כל כך מפורסם מארמניה
  ועושים ממנו "קאצאטוריאן".
  כואב הלב – אין מילים אחרות.
  היום מלאו 35 שנים למותו של המלחין הנערץ אראם חאצ'טוריאן (Aram Khachaturian ) – אחד מגדולי המלחינים במאה העשרים.

  • פיפוש

   כבן לעם הארמני גם כן, אני מבין את תסכולך..

   • לא ארמני

    אבל גם אני יודע שלא ככה רושמים את השם הזה 🙂

 • יובל

  יהיה אפשרות לחבר את המתאם לרדיו דיסק ברכב כחיבור לaux ולהזרים מוזיקה דרך סמארטפון?

  • דן

   מה הטעם?
   בחיבור AUX ברכב יש לך חיבור אחד לכל הרמקולים כאן הכוונה היא לשני רמקולים שלא קשורים אחד לשני.
   אתה מחפש משהו אחר שכבר קיים שמתי לך קישור לדוגמה
   http://www.belkin.com/us/F4U037/p/P-F4U037