אם אתם מחפשים אהבה או רוצים לתחזק אחת שכבר קיימת, כנראה שתמצאו את האפליקציות הבאות כשימושיות. לקראת הולנטיין דיי, חג האהבה הנוצרי שיחול מחר, מצאנו כמה כאלו שיעזרו לכם להכיר בן או בת זוג בלי המבוכה הנלווית, ימנעו מכם לבזבז זמן יקר בדייטים גרועים, יראו לכם עד כמה אתם מכירים את בן או בת הזוג וגם יכניסו אתכם לאווירת חג האהבה.

אין צורך לשלוח את הברמן

בטח קרה לכם שהייתם מעניינים בבן או בת זוג פוטנציאליים אך לא הייתם בטוחים שהם בעניין. אז אם שלחתם משקה באמצעות הברמן או המלצר, או שפעלתם בדרכים יצירתיות אחרות, בוודאי תסכימו כי מדובר בהימור: לפעמים זה יכול להצליח ולעיתים מדובר במבוכה קטנה או גדולה.

אפליקציית Diggidi הישראלית נועדה למנוע מבוכות דומות. מפעילים את האפליקציה בקרבת בן או בת הזוג הפוטנציאליים, לוחצים על כפתור ה-gg וציור גרפי כלשהו, המשתנה בכל פעם, יופיע על כל המסך בצירוף מילה המתארת מה רואים. מראים לצד השני את המכשיר, גם ממרחק של כמה מטרים, ואם הצד השני בעניין הוא יוכל לכתוב מאוחר יותר אצלו באפליקציה איזה ציור ראה. כך תחל התכתבות קצרה בין הצדדים שתוביל לתחילתו של קשר.

ניתן להשתמש באפליקציה בבר, בית קפה, חדר כושר, מסלול ריצה ואפילו אם מצאתם אהבה ברמזור. וכמו בכל אפליקציה, היא צריכה להיות מוכרת מספיק ומותקנת במכשירים רבים כדי שבני הזוג הפוטנציאליים יוכלו להבין את הרמזים.

להורדה: אנדרואיד | iOS

דייט מקדים מבלי לצאת מהבית

אם אתם משתמשים באתרי היכרויות ודאי יצא לכם לא פעם להתאכזב מהפער בין הפרופילים האידאליים המוצגים שם לבין המציאות. במקרים רבים אותה תמונת פרופיל רחוקה מאוד מהמציאות, כך גם ההגזמה בתיאור פרטים אישיים רבים. במקרים כאלה, לאורך כל הדייט ישנה תחושה של חוסר נינוחות ובעיקר כזו של בזבוז זמן.

באמצעות ShallWe ניתן להתכונן היטב לדייטים. האפליקציה מתחברת אל חשבון הטינדר ומייבאת משם את ההתאמות הפוטנציאליות שלכם. מעוניינים להפגש עם בחור או בחורה שהוצעו על ידי הטינדר? כאן נכנסת האפליקציה לפעולה ובאמצעותה תוכלו לערוך איתו או איתה שיחת וידאו מקדימה ולהתרשם עד כמה תמונת הפרופיל משקפת את המציאות, כמו גם תחושה אם השיחה זורמת ואם הצד השני עומד בסף האינטלגנציה שאתם דורשים.

באמצעות האפליקציה תוכלו לשמור על אנונימיות ולא לשתף פרטים אודותיכם, כמו גם את צילום הוידאו שלכם, לפני שתרצו בכך. אך היתרון המשמעותי הוא החיסכון בזמן של דייטים כושלים, אם כי יש מי שאומר שמכל דייט לומדים משהו לדייט הבא.

להורדה: iOS

חידון האוהבים

חושבים שאתם מכירים היטב את בן או בת הזוג שלכם? כדאי שתנסו לענות יחד על כמה שאלות ולבחון עד כמה התשובות של שני הצדדים זהות.

אפליקציית The Test מכילה שאלות רבות אותן היא תציג לשני הצדדים. לדוגמה: "באיזו תדירות אתם שוכחים לקנות מוצר שמישהו ביקש מכם להביא לו?". כל צד ינחש מה יענה הצד השני ובסוף הסבב תציג האפליקציה מה כל צד ענה. ככל ששני הצדדים יענו על כמה שיותר תשובות זהות – כנראה שהם מכירים היטב האחד את השנייה.

ניתן להתחיל משחק עם משתמשים אקראיים (אם כי לא מצאנו הרבה כאלה), עם חברי פייסבוק שהורידו את האפליקציה, באמצעות שיתוף קישור בווטסאפ, מייל, מסרונים ועוד. ולמרות שהאפליקציה תומכת בשפות רבות, עברית עדיין לא נמצאת ברשימה.

להורדה: אנדרואיד | iOS

The Test

Valentine Radioנכנסים לאווירה

אם חיפשתם מוסיקה שתתאים לולנטיין דיי ואתם רוצים שזו לא תפסיק לנגן – תוכלו להוריד את אפליקציית Valentine Radio.

האפליקציה מאגדת כמה תחנות רדיו אינטרנטיות מכל העולם המשדרות מוסיקה ללא הפסקה. המכנה המשותף בין כל התחנות – בכולן מוסיקה רגועה, חלקה מורכבת משירי אהבה וחלקה סתם מכניסה לאווירה. תוכלו פשוט לחבר את הסמארטפון לרמקול הקרוב, לתת למוסיקה להתנגן ורק לאהוב.

כדאי לוודא לפני הפעלת האפליקציה שאתם גולשים בגלישת Wi-Fi. אחרת אתם עלולים להיות צפויים לחיובים גבוהים על תעבורת אינטרנט באמצעות הרשת הסלולרית.

 להורדה: אנדרואיד | iOS 

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.