חברת Unlimited, שמציעה חיבור לרשת האינטרנט בתשתית של סיבים אופטיים, מרחיבה את אזורי הכיסוי שלה בתל אביב, וכוללת כעת בנוסף לאזור הצפון הישן גם את אזור מרכז העיר.

הסיבים כבר נפרסו באזור בין הרחובות פנקס בצפון לשדרות דוד המלך / בן גוריון בדרום, ונתיבי איילון במזרח לדיזינגוף במערב תל-אביב, זאת לאחר שהחברה פרסה את הסיבים האופטיים בשכונת בבלי, פארק צמרת, רמת החייל, הצפון הישן וחלק משכונת רמת אביב. כיום, בשיתוף חברת חשמל, נפרסת תשתית הסיבים גם באזורים רבים במרכז תל אביב כגון בן יהודה, פרישמן, גורדון, הירקון ושכונת נחלת יצחק.

התרחבות זו מצטרפת לפריסה לשכונות החדשות בבאר שבע (שכונה ד' ושכונה ו'), רמת גן (שכונת מרום נווה), מרכז רעננה, רמת השרון ונתניה, ואף סיימה את פריסת תשתית הסיבים האופטיים עבור משרד הביטחון וצה"ל, לאורך 32 קילומטר, בסיוע רחפנים לראשונה בישראל. ניתן לצפות באזורי הכיסוי החדשים כאן.

תשתית הסיבים האופטיים של Unlimited מאפשרים לגלוש במהירות גבוהה במיוחד עד 1 ג'יגה-ביט בשנייה, בתשתית יציבה ובמהירות סימטרית (מהירות העלאת והורדת קבצים באופן שווה). מה חשבנו על זה? כאן תוכלו לקרוא את ההתרשמות הראשונית שלנו מהמהירות ואיכות החיבור.

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.