רק בשבוע שעבר חשפה UMi דגם חדש לליין המכשירים שלה המכונה London (לונדון) וכבר הושק במכירה מוקדמת. בדומה לרוב מכשיריה, הוא מוצע בעיקר לפלח השוק הביניים ומטה אבל מביא עימו מספר פיצ’רים נוספים.

בראש ובראשונה, UMi מתגאה כי זהו המכשיר הראשון שלה הנושא את טכנולוגיית DG Twin-Shield פרי פיתוחה, ההופכת את הטלפון לעמיד יותר בזכות שימוש בזכוכית כפולה למניעת שברים וציפוי שקוף של 3M המספק הגנה מפני נפילות מגובה רב. יתרה מכך, את הזכוכית הקמורה (2.5D) בקדמת המכשיר מגנה זכוכית עמידה כנגד נפילות מגובה של 1.5 מטר וגוף המכשיר מיוצר מסגסוגת אלומיניום המשולב עם גב מפלסטיק קמור לצדדים.

בצד החומרה, UMi London מגיע עם מסך בגודל 5 אינץ’ ברזולוציית 720p מסוג IPS תוצרת חברת שארפ (Sharp). הוא רץ על שבב מרובע ליבות MT6580 של מדיה-טק (MediaTek) עם זיכרון עבודה של 1 ג’יגה-בייט RAM הנחשב למעט נמוך, כמו גם האחסון הפנימי העומד על 8 ג’יגה-בייט בלבד, אבל יש אפשרות להרחבה בכרטיס microSD.

המצלמה הראישת היא 8 מגה פיקסל עם חיישן של סוני מדגם IMX149 והמצלמה המשנית (סלפי) היא 2 מגה פיקסל. הסוללה בהספק של 2,050mAh ויש תמיכה בתקשורת WiFi ו-Bluetooth 4.0, רמקול עוצמתי ומערכת האנדרואיד 6.0 בממשק הנקי של גוגל.

כפי שאפשר לצפות, מחירו נמוך יחסית ועומד על 59.99 דולר באתרים הסינים, שהם כ-230 שקל ללא צורך להוסיף מיסים.