אם אתם חושבים שלהוציא אלפי שקלים על ספריית משחקים עשירה זה מוגזם, חכו שתראו את המכירה הפומבית הזאת, שהכניסה לבעליה כמעט $100,000. הפריט הנדיר שנמכר הוא לא איזו חבילת אספנים כמו שאנחנו מכירים כיום או עותק של קונסולה שיצרו רק 20 עותקים ממנה, אלא קלטת משחק סופר-נדירה של האחד והיחיד – סופר מריו.

במבט ראשון אולי יהיה קשה להבין איך הקלטת המרופטת הזאת עם הרישום בעט "מריו" צברה כל כך הרבה תשומת לב ב-Ebay ונמכרה בהון קטן, אבל זוהי לא סתם קלטת של מריו. למעשה, יש בה עוד כמה משחקים כמו טטריס ו-Rad Racing – משחקים שהשתתפו באליפויות העולם של נינטנדו עבור קונסולת המשחק Nintendo NES. הקלטת הזו יוצרה במיוחד בשביל תחרויות אלה ונראה שממש, ממש קשה להשיג אותן. כמובן שכל אספן נינטנדו שמכבד את עצמו הגיע למכירה הפומבית אבל רק משתמש אחד זכה לחדש את האוסף שלו עם אחד המשחקים הנדירים בעולם, בעבור $99,902.

הקלטת נמכרה על ידי אספן ותיק שבנה את האוסף שלו במהלך 25 השנה האחרונות אך החליט לפתע למכור את רוב הפריטים. אם אתם אספנים כבדים של נינטנדו, אולי תרצו לעקוב אחר המכירות הבאות שלו ולראות איזה חפץ נדיר יימכר בפעם הבאה.

כתב: אור מנטש ופורסם לראשונה באתר Vgames