כבר כתבנו כאן כי מערך הצילום הכפול מתחיל לחדור גם לשוק המכשירים הזולים, והנה אנו מתבשרים כי גם היצרנית הסינית אולה-לפון (UleFone) משיקה מכשיר שכזה. הכירו את UleFone Gemini, הטלפון הראשון של החברה עם עדשה כפולה מאחור וגם מחיר אטרקטיבי.

ב-Gemini לאחת המצלמות מאחור יש חיישן 13 מגה-פיקסל עם עדשת חמישה אלמנטים, ואילו המצלמה הנוספת היא עם חיישן בגודל 5 מגה-פיקסל. בזכותם, מבטיחים בחברה, התמונות שיופקו יקבלו מראה מקצועי בזכות אפקטים של עומק וטשטוש. המצלמה הקדמית, מצלמת הסלפי, יש חיישן של 5 מגה-פיקסל עם עדשה רחבה.

מלבד העדשה הכפולה, Gemini מציג מפרט סטנדרטי למדי וזה כולל גוף אלומיניום ומסך בעיצוב 2.5D בגודל 5.5 אינץ' עם זכוכית Gorilla Glass. שבב MTK6737T של מדיה-טק (MediaTek) המשלב שמונה ליבות עד לתדר 1.5 ג'יגה-הרץ יחד עם זיכרון עבודה 3 ג'יגה-בייט ואחסון פנימי בנפח של 32 ג'יגה-בייט.

המסך ברזולוציית Full HD, ויש גדם חיישן טביעות אצבע מהיר ותמיכה ברשתות דור רביעי LTE. הסוללה בהספק 3,250 מילי-אמפר/שעה אינה נשלפת, וגם אין אפשרות לטעינה מהירה. הוא רץ על מערכת אנדרואיד בגרסה 6.0, אך בחברה כבר אמרו כי העדכון ל-7.0 נמצא בעבודה ויופץ בחודשים הקרובים.

מחירו של UleFone Gemini הוא 119.99 דולר, שהם כ-450 שקל לפני מיסים ובערכה החברה מספקת גם כיסוי סיליקון ומגן מסך במתנה בערכה.