לאחר שמכשיר ה-LeTV Max Pro קיבל מקום של כבוד בשבוע האחרון, אנו עדים להשקה מוקדמת של מכשיר סיני נוסף, הפעם מבית היוצר של החברה Ulefone אשר אמור לדבריה, לשנות את כללי המשחק. הטלפון החדש, Ulefone Power, יחל להימכר רשמית בעוד כשבוע ומציג מאפיין שמרבית מכשירי הסלולר בשוק אינם מציעים – סוללה עוצמתית מבית סוני בעלת קיבולת של 6,050 מיליאמפר (mAH).

בעוד שהטלפון מיועד לשוק הביניים, הוא מציע סוללה גדולה כמעט פי שניים ממרבית המכשירים אשר קיימים כיום בשוק הסלולר. מסך המכשיר בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציית Full HD וזכוכית ה-Gorilla Glass 3 מבית Corning. ל-Ulefone Power זיכרון פנימי (LPDDR3 RAM) בגודל של 3 ג׳יגה בייט ונפח אחסון של 16 ג׳יגה בייט עם אפשרות הרחבה עד 128 ג׳יגה בייט עם כרטיס microSD חיצוני והוא מופעל בעזרת מעבד מתומן ליבות MT6753 הפועל ב-64 סיביות מבית MediaTek, והעיבוד הגרפי מתבצע על ידי שבב ה-Mali-T720.

כמו כן, למכשיר מצלמה בעלת 13 מגה-פיקסל מבית סוני אשר ממוקמת בגב המכשיר ומבטיחה לדברי היצרנית, איכות תמונה גבוהה, מיקוד תמונה בפחות מ-0.3 שניות ואפשרות חשיפה (1600 ISO) גם בתנאים של אור נמוך. לצד המצלמה האחורית נמצאת נורת פלאש (Flash) כפולה ובחזית המכשיר ניתן למצוא מצלמה קדמית באיכות של 5 מגה-פיקסל המיוצרת על ידי OmniVision. בנוסף לכך, ה-Ulefone Power תומך בשני חריצי SIM ברשת LTE 4G.

לפי נתוני החברה הסוללה בעלת הנפח הגדול מספיקה ל-4 ימים של שימוש רגיל או 75 ימים של זמן המתנה (Standby) ו-63 שעות של זמן שיחה. באמצעות טכנולוגיית הטענה מהירה, 30 דקות תספק יום שלם של שימוש והטענה של 120 דקות לשימוש מלא. מערכת ההפעלה Android Marshmallow 6.0 תגיע בצורה מובנית במכשיר רק בחודש פברואר ועד אז הטלפון יריץ את מערכת ההפעלה Lollipop 5.1 ובגב המכשיר ישנו סורק טביעת אצבע.

הטלפון זמין כעת לרכישה מוקדמת עבור 180 דולר (כ-700 שקל) במכירה מוקדמת בשלושה גווני צבעים: כחול כהה, עץ, ולבן כסוף. מכשיר הטלפון יושק רשמית בעוד כשבוע ותג המחיר יעלה ל-200 דולר.