בעוד שבוע תיפתח E3, תערוכת הגיימינג והאלקטרוניקה הבידורית שבמסגרתה מפתחים, מפיצות ויצרניות הקונסולות יציגו את הכותרים שצפויים לראות אור בשנים הקרובות. השבוע בהודעת ששלחה Ubisoft, אישרה המפיצה הצרפתית אילו כותרים יראו אור בתערוכה בניהם הבולט Watch Dogs 2, המשך למשחק העולם הפתוח של החברה שיצא ב-2014.

שמועות אודות כותר המשך החלו לזרום לאחר היציאה של המשחק הראשון שהיה לכותר החדש הנמכר ביותר של החברה זאת חרף הביקורות המאכזבות והעובדה כי הגרפיקה במשחק עברה שינמוך טרם ההשקה. בתחילת השנה אושר קיומו באופן רשמי כאשר דו"ח מכירות של המפיצה חשף כי חלון ההשקה של הכותר צפוי להיות לפני אפריל 2017 וכעת על-פי הודעת הדוא"ל של המפיצה נראה כי היא גם תחשוף אותו על-גבי במת מרכז הכנסים בלוס אנג'לס לצד כותרים נוספים כמו: For Honor, Ghost Recon Wildlands, South Park – The Fractured But Whole ועוד. בהודעת הדוא"ל מצויין כי בפעם החמישית ברציפות תנחה את איישה טיילור מנחת התוכנית 'של מי השורה הזאת בכלל?'

האירוע של Ubisoft יתקיים ב-13 ליוני בשעה 23:00 (שעון ישראל) ויוזרם חי ברשתות החברתיות השונות כמו בדף הפייסבוק של Ubisoft לצד ערוץ היו-טיוב וערוץ ה-Twitch של המפיצה. לצד Watch Dogs 2 והכותרים הנוספים עליהם הכריזה החברה מעניין יהיה לראות אלו הכרזות מפתיעות נוספות מחביאה לנו המפיצה בשרוול.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.