האתר של Ubisoft, מפיצת ומפתחת המשחקים הצרפתית נפרץ ביום שלישי. החברה החלה לשלוח הודעות דואר אלקטרוני אודות ההתקפה עבור בעלי חשבונות בסיכון.

על-פי הודעה שפרסמה החברה, המידע שנחשף מבסיס הנתונים הוא שמות משתמש, כתובת דואר אלקטרוני וססמאות מוצפנות. החברה מציינת כי היא אינה שומרת פרטים של אמצעי תשלום. "באופן מיידי נקטנו בצעדים על מנת לתקן את הפריצה והתחלנו בחקירה עם הרשויות ועם מומחי אבטחה חיצוניים פנימיים" כך נכתב בפורום של החברה.

בחברה, מטעמי אבטחת מידע, נמנעים מלציין איזה אתר או שירות של החברה נפרץ. הם רק מציינים כי "נגנבו אישורים שיכולים לשמש לגישה בלתי חוקית לשירותים המקוונים שלנו". ב-Ubisoft ממליצים למשתמשים להחליף ססמה באתר החברה ובשירותי רשת נוספים המשתמשים באותה ססמה.

באופן אירוני הפריצה אל Ubisoft מגיעה מספר חודשים לפני שחרור הכותר "Watch_Dogs", משחק עולם פתוח אשר עלילתו סובבת סביב איידן פירס אשר לו היכולת לפרוץ מכשירים שונים ולרשת בפנימית של העיר באמצעות הטלפון החכם שלו.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.