בין אם אתם אוהבים את זה או לא, העיצוב החדש של הפרופיל האישי בטוויטר הגיע לכולם. המראה החדש שכבר נבדק זה מספר שבועות, מציג עיצוב המזכיר מאוד את זה של הרשתות החברתיות האחרות.

הפרופיל החדש כולל פריסה של שלוש עמודות, תמונת רקע (Cover), ותמונת פרופיל אישית… בדיוק כמו פייסבוק וגוגל. אם חיפשתם חידושים מעבר לכך אפשר למצוא את הציוצים הטובים ביותר (best tweets) המציג אוסף של ציוצים פופולריים, ציוצים מקובעים (pinned Tweets) המציג על מה כולם מדברים ולבסוף אפשרות לציוצים מסוננים (filtered tweets) הפועל לפי הגדרות האישיות בצפיה בפרופילים של משתמשי טוויטר אחרים. ישנה גם אפשרות לצפות בציוצים אישיים בחלוקה לפי תמונות, לפי עוקבים, ציוצים מועדפים ועוד.

טוויטר בעיקר הבינה כי עד היום מי שלא היה “בביצה”, לא ממש הבין כיצד הדברים בטוויטר עובדים, לכן העיצוב החדש הוא חלק משינוי מערכתי בטוויטר וכי לכך נלווה גם הוספת שדה תגובה מהירה, כפתורי תגובה ועוד.

לטוויטר ישנם כיום מעל 974 מיליון חשבונות ועל פי הערכות ברבעון האחרון של 2013 היו ברשת החברתית מעל 240 מיליון משתמשים פעילים בלבד, כך ש-44 אחוז מהמשתמשים אינם פעילים כלל, ואת זה טוויטר מנסה לשנות.

אם אתם משתמשי טוויטר פעילים תוכלו להפעיל את העיצוב החדש כבר עכשיו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.