חברת שירותי הענן טריפל סי, הודיעה על כניסתה לשוק הטלוויזיה עם השקתו של smart, שידורי טלוויזיה על גבי תשתית האינטרנט במחיר של 50 שקל בחודש – מחצית מעלות סלקום tv.

החברה חשפה היום כי smart תוכל להוות תחליף לשירותי הטלוויזיה המסורתית ותספק חווית צפייה המותאמת לכל הפלטפורמות. את השידורים תעביר החברה באמצעות תקשורת האינטרנט לאפליקציה לניידים או באתר האינטרנט של החברה, כך שניתן להתקין את שירותי הטלוויזיה על כל מכשיר ללא צורך בממיר לעד 5 משתמשים שונים. למעוניינים, טריפל סי תספק ממיר עצמאי מבוסס אנדרואיד בעלות של 10 שקל בחודש.

החבילה של טריפל סי מתבססת ברובה על ספריית VOD, אך גם תשדר את ערוצי עידן +, 10 ערוצים בינלאומיים ו-10 ערוצים בשפות ערבית ורוסית. ספריית ה-VOD תכלול אלפי שעות תוכן של סדרות וסרטים בתוכן מתורגם או מדובב אשר יכללו בעלות הבסיסית, כולל תכני פריים-טיים שיעלו לספרייה יום לאחר שידורם.

טריפל סי מבטיחה תכנים בלעדיים ב-smart כמו סדרת הדרמה Ice, הסדרה הקומית Casual, הסרטים We are all connected של וויל סמית' והיפה והחיה 2017. בנוסף תציע טריפל סי גם תכני פרימיום שעליהם תגבה תשלום נוסף, כמו גם גישה מהממיר לאפליקציית נטפליקס (Netflix) שהתקשרות עימה (בתשלום) תתבצע דרכה.

רמי נחום, מנכ"ל טריפל סי: "אנחנו מציעים לצרכנים הישראלים דרך חדשה לצרוך את שרותי הטלוויזיה שלהם ולקבל את כל ערוצי התוכן המרכזיים בעלות הזולה ביותר בישראל – 50 ₪ לחודש". לדברי נחום, "smart מציעה מהפיכה אמיתית שמשלבת את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, חווית משתמש ייחודית עם מירב התכנים האפשריים במחיר המשקף חיסכון של בין 40% ל- 80% ממחירי המתחרים בתחום הטלוויזיה החכמה."

שירות שיוצע ב-smart הוא הקלטת תכנים 24/7 ואפשרות לצפייה ישירה בכל תוכן שישודר בטווח זמן של עד 14 יום אחורה. השידורים יועברו בפלטפורמה לכל הפחות באיכות HD ובחלקם גם ב-4K.

טריפל סי גם תציע בנוסף חבילט טריפל הכוללת טלוויזיה, ספק אינטרנט ותשתית בעלות של 100 שקל. שירות הטלוויזיה smart יושק בעוד כשבוע.

  • רון וייצמן

    רכשתי אפל TV, רכשתי מנוי לנטפליקס ב₪38.90 לחודש. לפי דעתי הדיל הטוב ביותר. המון סדרות וסרטים, מדובבים ומתורגמים, גם ישראליות באיכות מעולה. יש גם מנוי ב₪46.90 לאיכות ב4K למי שיש טלוויזיה תומכת. בנוסף הורדתי מאקו TV ככה שאני אוכל לראות ערוץ 2 מידי פעם והאיכות צפייה יותר טובה מהשידור בחיי בטלוויזיה לפי דעתי.

  • "העלות הזולה ביותר בישראל" היא בחינם בעזרת מזרימדיה טוב ורשת האינטרנט. כמו כן, סרטים במחיר 20-60 ₪ לסרט נשמע לי תלוש לגמרי.. בשביל לשבת בבית ולצפות על מסך קטן, או עוד יותר קטן על הטאבלט או סמארטפון, מי פראייר לשלם סכומים כאלה?