חברת TravelersBox המאפשרת הפקדה מקוונת, בזמן אמת, של כסף מקומי שנשאר משהות בחו"ל, מודיעה על חתימת הסכם לשיתוף פעולה עם Viberהמספקת שירותי מסרים מיידיים. במסגרת ההסכם תשולב האפשרות להפקדת הכסף לחשבון ה- Viber out האישי בחלון התצוגה בעמדת Travelersbox ועם השלמת הפעולה יזוכה חשבון ה- Viber.

חברת Viber שנרכשה ע"י תאגיד Rakuten מספקת שירותי מסרי מיידיים ל-711 מיליון משתמשים ברחבי העולם. השירות של Viber out מאפשר למשתמשים להתקשר למספרים ניידים או קוויים בכל העולם בתעריפים נמוכים.

כידוע, TravelersBox פיתחה מכונות הפקדה הממוקמות בשדות תעופה ברחבי העולם, ומאפשרות לתיירים להפקיד את המטבעות והשטרות שנותרו להם, ישירות לחשבונות דיגיטליים שונים – PayPal, Pre Paid Visa, iTunes, Skypeועוד. החברה למעשה פתרה את התהליך המורכב שכרוך בהמרה של כסף פיזי מקומי לדיגיטלי. כיום, מפעילה החברה מעל 75 מכונות הפקדה בשדות תעופה בעולם בהם: קנדה, פיליפינים, איטליה, גיאורגיה, טורקיה, ובישראל ועד כה השתמשו בהן קרוב למיליון משתמשים. החברה נמצאת כעת בהליך צמיחה מואץ. מגייסת מעל 20 עובדים חדשים ונערכת להעברת פעילותה למשרדים גדולים יותר באזור השרון.

מנכ"ל Travelersbox תומר זוסמן: "אנחנו נערכים להתקנת 150 עמדות הפקדה נוספות על ה-75 שכבר קיימות ברחבי העולם ולכן מתרגשים מאוד משיתוף הפעולה עם Viber. כשמטיילים בעולם הקשר עם הקרובים חשוב מאוד והאפשרות שלנו להשתלב בחוויה הזו היא מכרעת".

מנהל תחום FinTech ב- Viber, רובי קופל: "ברגע ששמענו על השירות שלTravelersbox הבנו את הערך המשמעותי שהוא מספק ללקוחות שלנו ברחבי העולם. המטרה שלנו היא לחבר בין אנשים ומדובר בשירות נפלא שאנחנו שמחים לספק".

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.