מה יותר נוח, ממכשיר אחד שישמש אתנו לכל צרכינו? מצלמה, טלפון סלולרי, מחשב שולחני ועוד. לפני מספר חודשים התבשרנו כי סמסונג (Samsung) רשמה פטנט על מחשב-לוח המתקפל לטלפון חכם, אולי אנחנו עדיין רחוקים מלחוות זאת, אך מוצר אחד שמשך תשומת לבנו, מקדם אותנו צעד אחד קדימה לעבר הגשמת החלום הנכסף.

המכשיר-Y-3068 USB 3.0-Port, של חברת-UNITEK, הוא גאדג'ט חדש, שלמעשה יכול לשמש אותנו כתחנת עגינה, שבאמצעותה נוכל להפוך את הטלפון-החכם או הטאבלט שבידינו, למחשב שולחני. הוא מגיע עם מעמד לסמארטפון/טאבלט, עליו נוכל להעמיד בנוחות את המכשיר שבידינו, עם שלוש יציאות 3.0 USB, וקורא כרטיס SD אחד. בעזרת שימוש בתכונת OTG, שמובנת במכשירי האנדרואיד, וכמובן נתמכת בידי ההתקן, ניתן לחבר לו עכבר, מקלדת, כונן USB Flash, וכרטיס זיכרון, וכך למעשה נוצר לנו מיני-מחשב שולחני.ההתקן מגיע עם מתאם חשמל, מה שמאפשר להשתמש בו גם להטענת שלושה מכשירים בו זמנית.

המוצר זמין לרכישה, כולל המעמד לסמארטפון/טאבלט, באתר המכירות Brando הוותיק, בעלות של 55 דולר, שהם כ-195 שקלים.

שתף:
-פרסומת-
  • שי

    אני משתמש כבר שנה וחצי ב-samsung smart dock עם גלקסי נוט 2. אותו עיקרון אבל עם חיבור HDMI במקום קורא כרטיסים כך שאפשר לחבר את הנייד לטלוויזיה ולהשתמש עם מקלדת ועכבר. עבורי זה שימושי במיוחד לצפיה בסרטים דרך XBMC. בזמנו עלה לי 100 דולר, אני מאמין שהיום זה עולה הרבה פחות.

  • סתם משהו

    זה יכול להיות נחמד רק עם טאבלטים כי אפילו נוט 3 לא יהיה נוח בגלל המסך הקטן יחסית.

  • אור

    האם המכשיר שנמצא על התחנת עגינה מוטען בזמן השימוש בusb והאם זה פועל בכל מכשיר ?