נותרו עוד פחות משבועיים עד לפתיחת כנס המובייל השנתי, והצפייה כי גוגל (Google) תציג לראשונה לציבור הרחב את פרוייקט הטלפון המודולרי. כעת, מצטרפות לחגיגה החברות שיספקו את החלקים המיועדים.

הראשונה שבהן להציג את תרומתה לטלפון המודולרי, היא טושיבה שחושפת שלוש מצלמות חדשות, המהווות למעשה חלק קטן מתוך עשרות המודולים שיהיו זמינים להרכבה שתציג גוגל ואותם ניתן יהיה להרכיב על הטלפון המודולרי.

שלוש המצלמות אותן חושפת טושיבה, הן למעשה שתי מצלמות אחוריות ואחת קדמית שתתמקד בעיקר בצילומי הסלפי. שתי האחוריות מגיעות ברזולוציות של 5 ו-13 מגה פיקסל בהתאמה, ואילו מצלמת הסלפי הקדמית תוכל להפיק תצלומים ברזולוציית של 2 מגה-פיקסל. באופן מוזר יש לומר, לא נראה שאלו כוללות מבזק (פלאש) לשימוש כתאורה חיצונית בזמן צילום בתנאי תאורה חלשים וייתכן כי טושיבה תציע זאת כמודול נפרד

על פי הערכות, גוגל תחל לשווק את הטלפון המודולרי כבר במחצית השנייה של השנה ומלבד טושיבה, גם חברות נוספות צפויות להציג את מרכולתן, כך שאנחנו צפויים לראות יצרניות נוספות שיציגו מודולים נוספים.

וידאו: כך נראה מודול המצלמה של טושיבה

http://www.youtube.com/watch?v=Mo4GeSil9fU

 

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.